Ana sayfa BT Gündem Karel SMS atan sabit telefonu satışa sundu

Karel SMS atan sabit telefonu satışa sundu

111
0

Karel, bugüne kadar sadece cep telefonlarından yapılabilen SMS alışverişinin, sabit telefonlarda da mümkün hale gelmesi ile birlikte Karel TM100 SMS’li telefonu pazara sundu. Türk Telekom’un 1 Aralık 2006 tarihinden itibaren sunmaya başladığı hizmetten uyumlu telefonların kullanılması ve hattın CLIP (arayan numarayı gösterme) özelliğinin açık olması halinde yararlanılabiliyor. Bu durumda sabit telefondan sabit telefona ve sabit telefondan cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderilebiliyor. SMS uyumlu olmayan cihazlara gönderilen yazılı mesajlar ise sesli mesaj olarak iletilebiliyor.

Karel’in pazara sunduğu Karel TM100 SMS’li telefonu, hem bireysel hem de kurumsal pazara hitap ediyor. Kullanımı kolay telefonlar şık ve ergonomik tasarımları, zengin fonksiyonları ile dikkat çekiyor. “C serisi” olarak bilinen SMS gönderme/alma özelliğine sahip Karel MS26C ve Karel MS38C santrallarla uyumlu çalışabilen Karel TM100, bu sayede kurumsal pazarda haberleşme ihtiyaçlarına akılcı ve farklı bir çözüm sunuyor.

SMS gönderme/almanın yanı sıra 80 hafızalı telefon defteri, handsfree, tarih/saat/alarm özelliği, gelen/giden çağrılar için 50 numara kayıt hafızası, 10 VIP numara için hızlı arama tuşu atayabilme gibi pek çok fonksiyonu bünyesinde barındıran Karel TM100; gümüş ve fildişi renk seçenekleri ile sunuluyor.

Karel TM100 SMS’li telefonu Karel Yetkili Satıcıları, elektronik ürün satan marketler ve internetteki alışveriş sitelerinden edinmek mümkün.