Kariyer.net’de KOBİ ilanları 90 milyon

Kariyer.net, KOBİ’lere insan kaynakları alanında destek sağlamak amacıyla cazip bir uygulama başlattı. KOBİ’ler sadece 90 milyon karşılığında Kariyer.net’te ilan verebiliyorlar. Kariyer.net’in uygulaması sayesinde KOBİ’ler, sitenin bir milyon yedi yüz bini aşkın kullanıcısına kendi ilanlarıyla ulaşabiliyor. 28 Eylül 2004, İstanbul; Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş insan kaynakları sitesi Kariyer.net, KOBİ’lere özel bir fırsat sunuyor. Kuruluş, KOBİ’ler için hazırladığı sayfasında küçük ve orta ölçekli firmaların eleman ilanlarına 90 milyon TL karşılığında yer veriyor. İlan kobi.kariyer.net adresli sayfada bir hafta süreyle yayınlanıyor. Kuruluşlar verdikleri ilanlarla sitenin 1 milyon yedi yüz bini aşkın üyesine ulaşıyor ve yapılan başvuruları iki hafta süreyle bu sayfadan takip edebiliyor.

Hem KOBİ’ler, hem iş arayanlar için yeni bir fırsat

Kariyer.net kobi.kariyer.net sayfası ile, insan kaynaklarını geliştirmek isteyen KOBİ’lerin ve iş arayanların önünde yeni bir kanal açıyor. Kariyer.net olarak hizmetlerini daha fazla KOBİ’ye sunabilmek ve destek sağlayabilmek amacıyla uygulamayı başlattıklarını belirten Kariyer.net Genel Müdürü Tufan Sevinçel şunları söyledi:

“1999 yılında kurulan Türkiye’nin ilk insan kaynakları sitesi Kariyer.net, bugün yaklaşık üç bin beş yüz firma sayısı ile beş yıl içinde hızlı bir büyüme elde etti. Hizmetlerimizi olabildiğince geniş bir kitleye ulaştırarak ülke ekonomisine istihdam yaratmadaki rolümüzü daha etkin bir şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Yeni uygulamamız ile daha fazla sayıda KOBİ, çok cazip koşullarda, kendileri için hazırlanan sayfada geniş bir kitleye ulaşma olanağı bulacak. KOBİ’ler için başlattığımız uygulama ile, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hedefledikleri işgücünü oluşturmaları konusunda destek sağlayacağımıza inanıyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.