Kaspersky’den F1e özel paket

Kaspersky Internet Security (KIS) güvenlik çözümleri Ferrari fanlarının yanı sıra hızlı ve farklı çözümlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için özel olarak tasarlandı. Bilgisayarınızı kullanırken etkileyici çözümler arıyorsanız Kaspersky Internet Security Ferrari özel sürümü tam size göre
KIS Ferrari özel sürümü, Kaspersky Lab’in en popular ürünü olan Kaspersky Internet Security 2011’in bütün özelliklerine sahip. Bilgisayarınıza yüklediğiniz anda Kaspersky Internet Security Ferrari özel sürümü, kullanıcıların dijital tehlikelerden ve istenmeyen bilgilerden uzak, daha temiz ve güvenli bir ortamda çalışmasını sağlıyor. Yazılım ayrıca, kullanıcının faaliyetlerini kısıtlamadan uyumlu bir şekilde çalışıyor. Sürekli gelişen dengeli teknolojiler sunmak için özenle tasarlanan Kaspersky Internet Security Ferrari özel sürümü Kaspersky Lab’ın diğer ürünleri gibi yüksek seviyede güvenlik sağlıyor.

Kaspersky Internet Security Ferrari özel sürümü, her iki markanın da renklerini yansıtan yeşil ve kırmızının kombinasyonu ile dikkat çekici bir arayüze sahip. Ferrari sürümüne özel olarak, Windows masaüstü araçlar kısayolu yüksek performanslı sürüşünü devam ettiriyor. Yarış ve Ferrari fanları, Formula One’ın sunduğu bütün heyecan ve sürpriz dolu dünyayı ürün yükleme diskinde yer alan Ferrari Virtual Academy videosu simülatörü ile deneyerek araba kullanma becerilerini görme fırsatı da bulacak.

Kaspersky Lab kurucusu ve CEO’su Eugene Kaspersky “Ferrari hız, güvenilirlik ve tüm dünya standartlarındaki yüksek araba performansının sembolü. Ferrari’den esinlenerek hazırladığımız güvenlik ürünümüz kullanıcıların gönül rahatlığıyla bilgisayarlarını kullanmasını veya internette gezinmelerini sağlıyor” dedi.

Kaspersky Lab ve Ferrari işbirliği 2010’da Kaspersky Lab, Ferrari AF Corse takımının Fransa’da Le Mans yarış dizisiyle ticari bir sponsorluk anlaşmasına girmesiyle başladı. Bu başarılı adımın ardından Kaspersky Lab, dünyaca ünlü Formula One yarış takımının gelecek iki yıl boyunca resmi sponsoru olacağını açıkladı. Anlaşmanın bir parçası olarak, sponsorluk süresince Kaspersky Lab logosu Scuderia Ferrari takımının yarış arabalarının üzerinde yer alacak. Nisan ayından itibaren Türkiye’de de satılmaya başlanacak olan KIS Ferrari özel sürümü için Ferrari sitesi ise Kasperksy yeşiline boyandı. Ferrari resmi sitesini http://www.ferrari.com/english/formula1/Pages/Home.aspx linkinden ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.