Ana sayfa BT Gündem Kaspersky Lab’den üniversitelilere yüzde 30 indirim

Kaspersky Lab’den üniversitelilere yüzde 30 indirim

96
0

Güvenlik içerik yönetim çözümleri gelistiren öncü firmalardan Moskova merkezli yazilim devi Kaspersky Lab, yeni nesil virüslere karsi gelistirilen ve Ekim’de piyasaya sunulan son ürünü Kaspersky Internet Security 2010’da bir kampanya baslatti. Üniversite ögrencilerine yüzde 30 indirim imkani sunan kampanya, 15 Kasim 2009’da baslayip, 31 Ocak 2010 tarihinde sona erecek. Kampanyanin üniversite ögrencilere yönelik ve yeni gelistirdikleri Kaspersky Internet Security 2010 ürünü için oldugunu animsatan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, kampanyadan nasil yararlanilacagini söyle özetliyor: “Üniversite ögrencileri yenilenen www.kaspersky.com.tr sitemize girip, kampanya banner’ine tiklayarak veya [email protected] ‘ye edu.tr uzantili e-posta adreslerinden bir mail yollayacaklar. Kendilerine bilgilerin dogrulugu tespit edilir edilmez indirim kodu yollanacak. Üniversite ögrencilerimiz de www.kaspersky.com.tr/satis.html sitesinden Kaspersky Internet Security 2010’u bu indirim kodu ile yüzde 30 daha ucuza alabilecekler. ”

Göçe, gençleri bilgi güvenligi konusunda gelecege yönelik tehditlere karsi bilgilendirmeye çok önem verdiklerini belirterek, Kaspersky Lab uzmanlarinin yenileyip gelistirdigi Kaspersky Internet Security 2010 yaziliminin gençlerin tüm beklentilerini karsiladigini söylüyor. Piyasaya Türkçe olarak sunulan yaziliminin, internetten gelen tüm tehditlere karsi tam koruma sagladigina dikkat çeken Göçe” Sandbox (güvenli sanal ortam) ve HIPS (gelismis aktivite) teknolojileri kullanilarak gelistirilen yazilim, kullaniciya güvenli ve yalitilmis bir çalisma alani sunuyor. Gelecekte ortaya çikabilecek sorunlara karsi gelistirilen yeni çözüm, bilinmeyen kötü amaçli programlarin güvenlik derecelerini rahatlikla belirleyip, kullaniciyi internet korsanlarindan da koruyor” diyor.

Kaspersky Internet Security 2010’un süpheli uygulama ve web sitelerini test için yalitilmis güvenli bir ortam sundugunu belirten Göçe, yazilimin diger özelliklerini söyle özetliyor: “Yenilenmis yazilim, diger Kaspersky Internet Security modülleriyle entegre çalistigi gibi, internetteki gezinti geçmisi ile tüm yazismalari temizliyor. Kaspersky Lab’in yenilikçi çözümleri, virüs, spam ve hacker saldirilarina karsi sundugu güvenli ortam yüzünden, dünyanin önde gelen sirketleri tarafindan tercih ediliyor. Çünkü yillarin birikimine sahip Kaspersky Lab uzmanlari, gün geçtikçe karmasik hale gelen kötü amaçli yazilimlara karsi gelistirdikleri yenilikçi çözümleriyle taniniyor. Söz konusu yeni ürün ve uygulamalar, Windows 7 ile Microsoft Servers 2008 R2 ile de uyumlu olarak çalisiyor.”

Üniversite ögrencilerinin yüzde 30 indirimli satin alabilecegi Kaspersky Internet Security 2010’un Kaspersky online satis sitesindeki kampanyasiz satis fiyati 35 dolar + KDV oldugu belirtiliyor.