Ana sayfa BT Gündem Kaspersky Türkiye ofisine ilk atamalar

Kaspersky Türkiye ofisine ilk atamalar

107
0

Anti-virüs yazılım devi Kaspersky Lab dünyadaki 21. ofisini Türkiye’de açtı. Türkiye ofisi ile kullanıcıya daha yakın olmayı hedefleyen Kaspersky Lab Türkiye’nin Genel Müdürlüğü görevine deneyimli IT uzmanı Murat Göçe getirildi. Profesyonel iş hayatına bilişim sektöründe teknik mühendis olarak başlayan Göçe, 1980’den itibaren sektörde teknik, satış ve proje yönetimi gibi çeşitli yönetici pozisyonlarında çalıştı. Ana bilgisayar sistemlerinden kişisel bilgisayarlara geçişi bizzat yaşayan ve 1990’lardan itibaren internet devrimine tanık olan Göçe, Türkiye çapında büyük ölçekte projelerlerde yer aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olan Murat Göçe, iyi derecede İngilizce biliyor.

Satış ve Kanal Müdürlüğü görevi Umut Güler’in

Kaspersky Lab Türkiye ofisinde Satış ve Kanal Müdürü olarak görev alan Umut Güler, Doğu Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nde ön lisans eğitimi ve Anadolu Üniversitesinde İşletme eğitimi aldıktan sonra önemli IT şirketlerinde satış yöneticiliği görevlerini üstlendi. Gold Kurumsal’da Satış Yöneticiliği ve Index Bilgisayar’da IBM server ürünlerinin Satış ve Sipariş Yöneticiliği pozisyonlarında çalışan Güler, iyi derecede İngilizce biliyor.

Kaspersky Lab Türkiye Teknik Müdürü Bülent Uysaler

Kaspersky Lab Türkiye Teknik Müdürlüğü görevine getirilen Bülent Uysaler, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Preston Üniversitesi’nde IT alanında master programını tamamladı. 1988’den bu yana IT sektöründe uluslararası şirketlerde önemli görevler üstlenen Uysaler, iş yaşamına Bayındır Holding IT bölümünde başladı. Uysaler, Nashuatec Türkiye’de Digital Sistemler Uzmanı ve Nokia Networks Türkiye’de Türkiye ve Orta Doğu Sistem Yöneticileri Grup Lideri olarak çalıştı. Hewlett Packard Türkiye’de Müşteri Hizmetleri’nde de görev alan Bülent Uysaler, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip.