Kendi küçük aldığı çıkışlar büyük

Xerox, geniş format dijital baskı sistemlerine, yeni bir ürün daha ekledi. Xerox, daha hızlı ve kaliteli iş üretmek isteyenler için Xerox 721’i piyasaya sundu. Xerox 721, yüksek hacimli işleri, kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapabilmeyi sağlıyor. Geniş format baskı sistemi Xerox 721, siyah renk ile birlikte “Highlight” (Belirginleştirme) renk olarak tanımlanan bir başka renkte de baskı yapabiliyor. Repro-grafik atölyelerinden reklam ajanslarına kadar geniş bir kesime hitap eden geniş format dijital baskı sistemi Xerox 721, sınıfının en hızlı ve en uygun fiyatlı makinesi. Xerox 721, dakikada 22 A1 sayfa çıktı hızı ile işleri baskı kalitesinden ödün vermeden en kısa zamanda bitirebiliyor. Xerox 721 ile, genişliği 91 cm, uzunluğu 30 metreye kadar varabilen çıktılar alınabiliyor.

En yakın rakibinden yüzde 50 daha hızlı çalışan Xerox 721 yazma, kopyalama ve tarama fonksiyonlarına sahip. Standart olarak renkli tarama yapan Xerox 721, imajları 400×400 dpi çözünürlüğünde ve 24-bit derinliğinde dijital ortama aktarıyor.

Ürünle birlikte gelen AccXES yazılımı, Xerox 721’in ağ ortamına hızlı ve sorunsuz biçimde entegre olmasını sağlıyor. Kapladığı küçük alana rağmen beklenenin üstünde performans gösteren Xerox 721, dokümanları basıldığı anda katlamak isteyen kullanıcılar için, farklı özelliklerde online katlama seçenekleri de sunuyor. DocuSharp baskı teknolojisi ile özellikle AutoCad baskılarında çizgilerin düz, keskin ve aralıksız olmasını sağlıyor.

Uzun çalışma süresi ile yüksek bir baskı hacmine sahip Xerox 721, makine çalışırken toner veya kağıt değiştirme imkanı veriyor. Baskı ve taramayı aynı anda yaparak ofislerdeki iş akışını daha da hızlandırıyor. Yüzde 100 toner kullanım özelliği çevreye atık bırakılmamasını sağlarken toplam sahip olma maliyetini de düşürüyor.

PC ortamında çalışabilen ve ethernet bağlantısını destekleyen Xerox 721, yüksek kalitede görüntü sağlıyor ve baskı bozulmalarını en aza indirgeyebiliyor. Xerox 721’in diğer bir özelliği ise, modüler bir yapıda olması ve istendiği zaman ürün hızının ve baskı çözünürlüğünün geliştirilebilmesi. Büyük renkli posterleri, mimari çizimleri, ayrıntılı haritaları ve sanatsal resimleri işleyebilen Xerox 721, harita, mimarlık ve mühendislik ofisleri için ideal bir ürün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.