Kendi küçük, fotoğrafları ve hafızası büyük fotoğraf makinesi

Samsung Electronics, 128 MB entegre flaş hafızasına sahip çok fonksiyonlu kamerası Samsung VP-MS11 ile kullanıcılara bellek kartı olmadan da rahatça fotoğraf ve video çekim imkanı tanıyor. Toplam 6 fonksiyonun bir araya geldiği kartvizit boyutundaki yeni kamerada MP3 dinleme, ses kaydetme ve veri depolamanın yanında USB 2.0 bağlantısı ile pratik web kamera fonksiyonu da bulunuyor. Şık dış görünümüyle dikkat çeken Samsung VP-MS11, piyano siyahı, metalik gümüş ve şarap kırmızısı olmak üzere üç farklı renkte satışa sunuluyor. 3x optik yakınlaştırma özelliği bulunan cihaz, görüntü stabilizasyon fonksiyonu ile hareket halinde yapılan çekimlerde dahi görüntü netliği sağlıyor. Yeni model 2,5 inç büyüklüğündeki LCD ekranı ile çekim ve çekim sonrası izleme işlemlerini oldukça kolaylaşıyor. 128 MB bellekle, MPEG4 formatında 27 dakika video ve iyi kalitede 410 resim çekilebiliyor. VP-MS11’in bellek kapasitesi harici miniSD bellek kartları ile artırılabiliyor.

Kullanım rahatlığı göz önünde tutularak tasarlanan cihaz, USB bağlantısı ile güç kablosuna gerek kalmadan şarj edilebiliyor. Cihaz, küçük boyutları sayesinde kullanıcılar tarafından her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Samsung’un bu yeni kamerası, USB kablosuyla PictBridge özelliğine sahip bir yazıcıya doğrudan bağlanarak baskı alabiliyor. Yine Samsung tarafından geliştirilen yeni bir teknoloji sayesinde, fotoğraflar A3 boyutunda da kaliteli olarak basılabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.