Kendi küçük, kalitesi büyük

Sanyo’nun 2010 Full HD dual kameralarından VPC-CS1, satış noktalarında yerini aldı. Dünyanın en küçük, en hafif, en ince Full HD dual kamerası olan CS, sadece 27 mm kalınlığında ve 140 gr ağırlığında. Her an yanınızda taşımaya müsait ölçüleri sayesinde kaydetmek istediğinizi her anı yakalama imkanı sağlayan Sanyo VPC-CS1; gümüş ve pembe renklerde satışa sunuldu. Süper ince ve kompakt yapısı yanında VPC-CS1, 1920×1080 piksel çözünürlükte Full HD videolar da çekebilir. VPC-CS1 için kullanılan video formatı, hareketsiz fotoğraflardaki gibi tek bir dosya biçiminde olduğundan PC ve Internet ortamlarında kolaylıkla kullanılabilir. Böylece, kaydettiğiniz video dosyaları hareketsiz resim dosyaları olarak küçük resim formatında görüntülenir, Windows Media Player ile doğrudan oynatılabilir, Windows Live Movie Maker 5 ile düzenlenebilir ve Device Stage uyumludur.

VPC-CS1, “sound zoom” özelliği sayesinde kameranın baktığı yönden gelen sese odaklanırken, diğer yönlerden gelen sesleri azaltır. Art arda çekimlerde kusursuz görünü yakalama imkanı yaratır. “Eye-Fi kart uyumluluğu” sayesinde görüntülerin otomatik olarak bir bilgisayara yüklenmesine imkan tanır. “Zoom Kombinasyon Modu” ile yön seçiciliği ve ses toplama formatını görüntü yakınlaştırma koşullarına göre otomatik olarak değiştirir.

Tüm bu donanım özellikleri sayesinde yaşamınızın en özel ve en güzel anlarını tüm canlılığıyla kaydeden VPC-CS1; inceliği, hafifliği ve son moda renkleriyle bu yaz yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz aksesuarınız olmaya aday. VPC-CS1’e tüm teknoloji marketlerden C5 güvencesiyle ve KDV dahil 949 TL’ye ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu