Ana sayfa BT Gündem Kendi tatil kataloğunuzu kendiniz oluşturun

Kendi tatil kataloğunuzu kendiniz oluşturun

151
0

Online ve kişiye özel etkileşimli katalog yaratma portalı e-Otel.com, beta sürümü ile yayına başladı. Kişiye özel etkileşimli kataloglar oluşturan e-Otel.com, bu özelliği ile tatil hazırlığı yapanların ilk başvuracağı internet portalı olmaya aday. Tatil planlama anlayışını tümüyle değiştirecek e-Otel.com tatil kapısı, kişilerin istekleri doğrultusunda, hedefledikleri tatil mekanlarını kataloglayarak, tatil planlarına hız kazandırıyor. Tatil planları oluşturmada bireylerin kişisel tercihlerini göz önünde bulundurarak, özel kataloglar hazırlayan e-Otel.com, bu özelliği ile dünyada bir ilk. Kişilerin tatilini geçirmek istediği bölgede, yalnızca belirlediği özelliklere sahip mekanların e-kataloglarını hazırlayıp, bu kataloglar üzerinden daha isabetli seçim yapılabilmesini sağlayan e-Otel.com, tatil planını oluşturma süreçlerini oldukça kısaltıyor.

Yoğun iş hayatı sebebiyle, birlikte tatil planı oluşturacakların planlarını oluşturmalarını da kolaylaştıran e-Otel.com, kişisel katalogların üzerine not almaya ve katalog başkalarıyla paylaşıldığında, notları karşı tarafa iletip, onların aldığı yeni notları da gösterebiliyor. Böylece, bilgisayar başında oluşturulan e-kataloga, birlikte tatil planı yapan kişiler ulaşabiliyor. Bu notlar sayesinde, ortaklaşa bir tatil mekanı seçmek kolaylaşıyor.

Dijital kataloğunu oluşturmak

Tatile çıkmadan önce, e-Otel.com sitesi üzerinden, gitmek istenilen bölge, kalmak istenilen mekanda bulunması istenilen özellikler seçiliyor ve o bölgede aranılan özelliklere sahip otellerden oluşan dijital katalog yaratılıyor. Ve bu katalog istenen kişi/kişiler ile paylaşılıyor, üzerilerine notlar alınıyor, tatil hazırlığı yapılan kişiler ile internet üzerinde bulunan kişiye özel katalog üzerinden konuşulup, tatilde nereye gidileceğinin kararı veriliyor.

Evcil hayvan kabul eden otellere pozitif ayrımcılık

“Evcil hayvan kabul eden otellere pozitif ayrımcılık uyguluyoruz” sloganı ile hayvan severlere Türkiye’de evcil hayvan kabul eden tatil mekanları konusunda geniş bir kaynak sunan e-Otel.com, evcil hayvanları ile tatile çıkarken mekan bulmayanları bu probleminden kurtarıyor.

Tatil mekanı sahipleri

Tatil mekanı sahipleri, e-Otel.com’da yer almak içir basit bir işlem ile sistemine dahil olabiliyor, tüm güncel bilgilerini, kampanya, fiyat listesi, müşteri sadakati programı gibi bilgilerini, potansiyel müşterilere hızlı bir şekilde sunabiliyor. Kullanıcılar, e-Otel.com da kendi beğenileri ve zevklerine göre bir katalog oluşturduklarında mekanlar bu katalogda yer alarak, yeni misafirlere kendini tanıtıyor.

Mekan ve zamandan bağımsız olarak kişilerin sevdikleri ile tatil programı yapmalarını sağlayan e-Otel.com, tatil mekanı sahiplerine mekanlarını tanıtma, güncel bilgileri potansiyel müşterilere ulaştırma imkanı tanıyor. e-Otel.com’da, 7 yıldızlı otellerden, pansiyonlara, restaurantlardan barlara kadar her türlü turizm işletmesi yer alıyor.