Ana sayfa BT Gündem Kensington Bluetooth Telefonlar ve IPhone için Araç Kiti Piyasaya Sundu

Kensington Bluetooth Telefonlar ve IPhone için Araç Kiti Piyasaya Sundu

82
0

Albim A.ş. tarafından ithal edilen Kensington ürünlerine çok önemli bir ürün daha katıldı. Kensington bluetooth cep telefonları ve IPhone için araç kiti arabada kullanımı kolaylaştırarak kazaları önlemede önemli ölçüde yardımcı oluyor.Albim A.ş. Genel Müdürü Mürşit Arpalıgil konu ile ilgili yaptığı açıklama “Türkiye’de 10milyon araç olmasına ve de araçta telefonla konuşmak yasak olmasına rağmen araç kiti seçenekleri ve buna bağlı satışlar çok azdı . Tüketici az seçenek sebebi ile de bu tarz ürünlere ilgi göstermiyordu.Gerek özellikleri gereksede pazarın büyüklüğü dolayısıyla Kensington araç kitinin çok ilgi çekeceğini düşünüyoruz” dedi.

3 Telefona kadar eşleşebilen ürün, net bir iletişim için yüksek kalite hoperlöre sahip. Araçdan ve kitten uzakken pil ömrünü uzatmak için otomatik kapanan cihaz içinden çıkan 2 pil ile 20 saate kadar konuşma ömrü sunar. Gürültü kesici net iletişimi kolaylaştırıcı patentli özel mikrofonu, programlanabilir 3 hızlı arama butonu, USB porta sahip araç şarj adaptörü sayesinde IPhone yada diğer mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz

Orjinal kutusundan pilin araç çakmak şarjı da aksesuar olarak çıktığı için aslında cihaz hiç şarjsız kalmıyor. Araç çakmak adaptörü de üzerinde USB portu olan çakmak yerine takılan bir şarj cihazı, bluetooth kitin pilini şarj etmediğiniz zamanlarda başka cihazları da şarj edebiliyorsunuz..

Tekrar eşleştirme ile uğraşmayı da engellemek üzere üstünde iki tuş bulunan ürün 129 dolar +KDV fiyattan satışa sunuluyor.