Kesintisiz çalışmaya Sun ile devam

Sun Microsystems’ın duyurusunu yaptığı Yeni Sun Java Availibility Suite-Sun Java Kesintisiz Çalışabilirlik Çözümü ile kurumlar, felaket sırasında farklı uzaklıktaki merkezler arasında yüksek seviyede veri merkezi erişebilirliğine sahip oluyor. Sun Microsystems, birden fazla noktada felaket kurtarma çözümü, kümeleme ve kesintisiz çalışabilirlik yazılım platformu olan Sun Cluster Geographic Edition’ı da kapsayan Java Kesintisiz Çalışabilirlik Çözümü’nün son versiyonunu duyurdu. Yeni Java Kesintisiz Çalışabilirlik Çözümü, kurumların farklı uzaklıklardaki veri merkezlerinin gerek planlı bakım çalışmalarında gerekse ani felaket ya da beklenmeyen sistem çökmelerinde en yüksek düzeyde çalışabilirliği sağlamalarını mümkün kılıyor.

Sun Cluster Geographic Edition ile birlikte sunulan Java Kesintisiz Çalışabilirlik Çözümü, limitsiz mesafe desteği, ana sistem ve depolama bazlı replikasyon teknikleri kullanımı, kümeleme çiftlerinin konfigürasyonundaki esneklik ve yönetimin tek noktadan yapılabilmesi gibi özelliklerle uçtan uca bir felaket kurtarma çözümü. Sun’ın kalite anlayışını yansıtan ve Sun Kümeleme Yazılımı’nın izlerini takip eden Sun Cluster Geographic Edition, kolay kullanımlı yönetim araçlarına sahip olup, Solaris 10 İşletim Sistemi ve Sun donanım platformları için kapsamlı destek sunuyor.

Dünya çapındaki finansal kurumlar genel olarak maliyetlerini düşüren yaratıcı BT stratejilerinin yanı sıra felaket kurtarmaya yönelik bütünsel planlarının etkin bir parçası olarak endüstriyel güce sahip kesintisiz çalışabilirliğe de gereksinim duyuyor. Sun Cluster merkezli, Sun Java Kesintisiz Çalışabilirlik Yazılımı, güvenilir ve uygun maliyetli felaket kurtarma çözümü sunuyor.Yeni coğrafyalarda yeni müşteri segmentlerini hedefleyen UBS Yatırım Bankası, mainframe sistemlerden yüksek düzeyde kesintisiz çalışabilirliğe sahip küme yapılarına geçişi bilişim stratejisi olarak uyguluyor.Geniş ölçekte yaygınlaştırdığı Sun Cluster’larla UBS, toplam sahip olma maliyetini önemli ölçüde düşürürken, kesintisiz çalışabilirliğini de daha üst düzeylere taşıyor.

Sun Java Kesintisiz Çalışabilirlik Çözümü; Sun Kümeleme yazılımı, yeni Sun Cluster Geographic Edition, 50’den fazla endüstri lideri uygulama için Sun kümeleme çözümleri, Sun Java Studio Enterprise, Sun Java Studio Creator ile Sun Studio Yazılımı içinde yer alan Sun’ın ödüllü geliştirme araçlarından oluşuyor. Sun Java Kesintisiz Çalışabilirlik Yazılımı ile kurumlar, veri merkezlerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılayabilecek çözüm alternatifine kavuşuyor. Basit, tek noktada uygulamaların yeniden başlatılmasından, büyük ölçekli felaket toleransına yönelik bir çözüm olarak uygulanabilecek özelliklere sahip Sun Java Kesintisiz Çalışabilirlik Çözümü, felaket kurtarma ihtiyaçlarına çok geniş bir yelpazede cevap verebiliyor. Bunlara ek olarak Sun Kümeleme Açık Depolama Programı’yla farklı depolama satıcılarının dizinlerine destek vererek, müşterilerin depolama sistemlerine yönelik mevcut yatırımlarının korunması içinde seçenekler sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.