KOBİ’lere 24 ay taksitle bilgisayar donanımı

HP, KOBİ’lere yönelik özel bir kampanya başlattı. Kampanya koşulları, satın alınan HP markalı ürünlere, 12 ay vadeli ödeme seçeneğinde peşin fiyatından daha ucuza sahip olma avantajını sunuyor. İsteyen KOBİ’ler, ödeme planlarını 24 aya göre de yapabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen KOBİ’lere, finansal kiralama hizmetini Garanti Leasing verecek. Evrakını eksiksiz tamamlayan müşterilere 3 gün içinde yanıt verilecek ve başvuru kabul edildiği takdirde kendisiyle Garanti Leasing arasında bir sözleşme imzalanacak. Müşteri, ilk kiranın yatırılmasını takiben ürünlerini alıp kullanmaya başlayabilecek.

Kampanyaya, HP tarafından üretilen bütün masaüstü bilgisayarlar, monitörler, dizüstü bilgisayarlar, iş istasyonları, sunucular, yedekleme cihazları, yazıcılar ve avuçiçi bilgisayarlar dahil edildi.

30 Eylül’de sona erecek olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, finansal kiralama işlem ya da noter masrafı da ödemeyecek. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler 0212 – 444 79 79 numaralı telefonu arayabilirler.

Kampanya ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Direktörü Serdar Urçar şunları söyledi: “HP, olarak, teknoloji ve İnternet’i KOBİ’lerle buluşturmayı hedefliyoruz. KOBİ’lerin iş süreçlerini bilen, sadece donanım ya da yazılım değil, komple çözüm sunan ve her zaman yanlarında olacak bir yapı oluşturmak birincil önceliğimiz. HP, Anadolu’daki KOBİ’lerle yakınlaşmayı hedefleyen projeleriyle geniş bir bölgede işletmelerle fiziksel olarak da temas kuruyor. HP, Türkiye’nin bilgi çağını yakalamasının yolunun, bilişim teknolojilerini verimli şekilde kullanmasından geçtiğine inanıyor. Ticari hayattaki geniş kitleleri oluşturan KOBİ’lerin ‘bilişimlendirilmesi’ için çözüm ve stratejiler geliştiriyor, kampanyalar düzenliyor.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.