Ana sayfa BT Gündem KOBİ’lere 30 dakikada komple güvenlik

KOBİ’lere 30 dakikada komple güvenlik

116
0

InfoNet’in distribütörlüğünde piyasaya sunulan Websense Express, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiş basit ve hesaplı bir çözüm. Basitliği yanı sıra fonksiyonelliğinden de ödün vermeyen Websense Express, segmentinin en iyisi olma özelliğini taşıyor. Websense Express, filtrelemeden raporlamaya kadar bütün özellikleri ile 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurulabiliyor.KOBİ’lere Bandwith israfı, web üzerinden zararlı kodların gelmesi, personel verimliliği ve raporlama gibi ihtiyaç duydukları tüm alanlarda cevaplar sunan Websense Express, diğer Websense ürünlerinde de bulunan 90+ URL filtreleme kategorisinin aynısına sahip olup, bandwith, verimlilik, web güvenliği ve raporlama konusunda benzersiz çözümler sunar.

Websense Express, URL filtreleme özelliklerinin yanında 30 farklı protokolü ”signature”larına göre tanıyıp kontrol edebilme özelliklerine de sahiptir. Ayrıca, diğer protokoller içinde port bazlı tanımlamalar yapabilme imkanı da sunuyor. Çözüm aynı zamanda raporlama için MSDE yi kullandığından ekstra makine ve database’e ihtiyaç duyulmaz ve raporlamadan kaynaklanacak masrafları da minimize eder.

KOBİ’lerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bu ürün, verimliliği arttırırken Web güvenliği konusunda da pro-aktif bir koruma sağlıyor.