KOBİ’lere Acer PC’ler kampanya fiyatından

Acer’ın Türkiye distribütörü İnfronic, KOBİ’lere yönelik yeni bir bilgisayar kampanyası başlattı. Acer Power F1 model masaüstü bilgisayarda KOBİ’lere özel iki konfigürasyonu çok uygun fiyatlarla satışa sunan İnfronic yetkilileri, bilgisayarı olmayan ya da bilgisayarlarını yenilemek isteyen KOBİ’ler için bu kampanyanın kaçırılmayacağını söylüyorlar. Kampanyada Acer Power F1’in Celeron işlemcili konfigürasyonu, 17 inç Acer CRT ekran dahil 599 dolar; Pentium 4 işlemcili konfigürasyonu ise 699 dolara satışa sunuluyor. İnfronic Ürün Müdürü Gonca Güleş, Acer’ın EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde taşınabilir bilgisayar pazarında büyük bir başarı kazanarak birinci sıraya yükseldiğini belirterek, şimdi aynı başarıyı masaüstü sistemlere de taşıdığını söylüyor. EMEA bölgesinde masaüstü sistemlerde hızla yükselen Acer’ın Türkiye pazarında da iddialı olduğunu vurgulayan Güleş, “Acer, masaüstü sistemlerde fiyat/performans değerinin yüksekliği ile dikkat çekiyor. Biz de İnfronic olarak fiyat-performansı yüksek bu ürünlerle KOBİ’lere özel bir kampanya oluşturmak istedik. Acer Power F1 modelinin iki yeni konfigürasyonunu çok özel fiyatlarla KOBİ’lere yönelik olarak sunuyoruz” diyor. P30EKO ve C28EKO konfigürasyonlarının giriş seviyesi fiyatlarıyla cazip, gümüş-siyah renkli tasarımları ile şık, AGP ve PCI yuvaları ile genişlemeye açık ve bakım giderlerinin düşük olduğunu vurgulayan Güleş, iki farklı işlemci seçeneğinin de performanslı çalışmayı garantileyen, yüksek hızlı ve prescott tipi Intel işlemciler olduğunu belirtiyor.İnfronic’in KOBİ’lere önerdiği iki ürünün teknik özellikleri ise şöyle:
Acer Power F1 (P30EKO) : Tower, Intel Pentium P4 işlemci (3.0GHz, 800FSB, 1MB cache), 17 inç Acer CRT ekran, 256MB DDR400 bellek, 40GB sabit disk, CD-RW ve disket sürücü, 64MB entegre ekran kartı, stereo hoparlör, 56k faks-modem, AGP grafik kartı ve PCI genişleme yuvaları, ses kartı, 10/100 ethernet kartı, Türkçe Q klavye ve mouse, Microsoft Windows XP Professional işletim sistemi. Fiyat: 699 USD+KDV.
Acer Power F1 (C28EKO) : Tower, Intel Celeron işlemci (2.8GHz, 533FSB, 256K cache), 17 inç Acer CRT ekran, 256MB DDR400 bellek, 40GB sabit disk, CD-ROM ve disket sürücü, 64MB entegre ekran kartı, stereo hoparlör, 56k faks-modem, AGP grafik kartı ve PCI genişleme yuvaları, ses kartı, 10/100 ethernet kartı, Türkçe Q klavye ve mouse, Microsoft Windows XP Professional işletim sistemi. Fiyat: 599 USD+KDV.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu