Koç da arabağlantıyı imzaladı

Koç.net de Türk Telekom’la Uzak Mesafe Telefon Hizmeti (UMTH) ara bağlantı anlaşmasını imzaladı. Telekomünikasyon Kurumu’ndan 17 Mayıs 2004 tarihinde A tipi Uzak Mesafe Telefon Hizmeti (UMTH) lisansı alan Koç.net, ara bağlantı anlaşmasının yürürlüğe girmesiyle hizmetlerini müşterilerine Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarıyla birlikte, hızla ulaştıracak.

Koç.net yeni dönemde telefon görüşmelerini çok avantajlı fiyat tarifeleri ile sunmayı hedefliyor. Şirket, kurumların uluslararası ve şehirlerarası telefon görüşme maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlayacak. Koç.net kurumların ses, veri ve görüntü iletişimi ihtiyaçlarını, onların uzman teknik personel kullanmalarına gerek bırakmadan tek elden karşılayarak, tasarrufun yanı sıra verimliliğe de önemli katkıda bulunacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.