KoçBryce, TeleComNet eğitimini başlatıyor

Koç Bryce, Nortel Networks Netaş ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Telecommunication, Computing ve Networking’i kapsayan TeleComNet eğitimlerine başlıyor. Koç Bryce, telekomünikasyon sektörünün ihtiyacı olan nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesini amaçlayan TeleComNet eğitimlerine, 26 Temmuz 2004 tarihinden itibaren başlıyor. Telekomünikasyon, bilgisayar ve ağ yapıları olmak üzere üç konuyu bir eğitim programında sunan tek eğitim paketi olan TeleComNet’in içeriği, ürün bağımsız olarak tasarlandı. “İki seviyeli Telekomünikasyon, Bilgisayar Ağlarının Temelleri ve TCP/IP Ağlarının Temelleri” olmak üzere üç eğitimden oluşan TeleComNet programı, Türkçe olarak verilecek.

Her biri 30’ar saatlik dersten oluşan TeleComNet eğitim programına katılanlar ayrıca Nortel Networks Netaş’ın eğitim amacıyla kurduğu tesislerde, en yeni ürün örnekleri üzerinde 12 saatlik laboratuvar eğitimi alacaklar. Temel bilgiler bölümünün sınavlarını kazananlara, temel yetkinlik belgesi verilecek. Katılımcılar programa ek olarak, istedikleri diğer ürünlerle ilgili eğitim aldıklarında, internet üzerinden Nortel Networks’ün sınavına katılabilecekler ve dünyanın her yerinde geçerli olan “Nortel Networks Sertifikası”nı alabilecekler.

Koç Bryce TeleComNet Programı’na; Telekom dünyasının kapılarını aralamak isteyen, teknik konularda eğitim gören öğrenciler, bilişim konusunda kendisini geliştirmek isteyen iş sahipleri, şirketlerin bilgi işlem sorumluları, bilişim sistemlerinin satın almasından sorumlu şirket elemanları, programdaki konulardan bir kısmını bilen ancak diğer kısmını öğrenmek isteyen herkes katılabilecek.

TeleComNet programının paket fiyatı 1.200 USD olacak. Bireysel katılımcılar, Koç Bryce’ın sağladığı 24 aya varan vade olanağı sunan Koçbank bireysel eğitim kredisinden yararlanabilecekler.

Eğitim almak için kayıt yaptırmak isteyenler Koç Bryce’ın (0216) 651 37 37 numaralı çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgi alabilecekler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.