Koçfinans bayileriyle portal üstünden haberleşecek

Koçfinans Bayileriyle İletişimini Nexum Boğaziçi’nin Kurduğu Bayi Portalıyla Geliştiriyor.Nexum Boğaziçi, Koçfinans için oluşturulan Bayi Portalı uygulamasını hayata geçiriyor. Geliştirilen uygulama ile Koçfinans Türkiye genelindeki 4 bin bayisiyle daha etkin iletişim içerisinde olacak.

Koçfinans, bayileriyle daha iyi bilgi alışverişinde bulunmak için oluşturulacak bayi portalı projesinde Nexum Boğaziçi’ni tercih etti. Portal aracılığıyla bayiler açısından birden cok kaynaktan bilgi aktarımının yarattığı zorluklar ortadan kaldırılıyor. Portal üzerinden tek noktadan karşılıklı dijital döküman paylaşımı da bu portalın önemli özelliklerinden biri olacak.

Oracle veritabanı kullanılarak IBM WebSphere 5.1 Portal sunucusu üzerinde oluşturulacak portala giriş yapan kullanıcılar tek şifre ile tüm Koçfinans uygulamalarını kullanabilecekler. Bayiler ile Koçfinans arasında şikayet, istek ve talep formu, anket gibi araçlar sayesinde interaktif bir ortam yaratılacak. Ayrıca, oluşturulacak duyuru modülü ile Koçfinans’ın bayileri ilgilendiren en güncel haberleri bu portal üzerinden takip edilebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.