Ana sayfa BT Gündem Koç.net ödemelerini otomatik yapın 30 dakika bedava konuşun

Koç.net ödemelerini otomatik yapın 30 dakika bedava konuşun

127
0

Koç.net, yeni kampanyasıyla abonelerini her ay 30 dk. ücretsiz konuşturuyor. Koç.net abonelerinin bedava konuşma hakkı kazanmak için tek yapmaları gereken Koç.net ses faturalarına otomatik ödeme talimatı vermek. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Koç.net ses faturaları için Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Oyak Bank, TEB, Tekstil Bank, Yapı Kredi Bankası yada Ziraat Bankası’na otomatik ödeme talimatı vermeleri yeterli. 1 Aralık itibarıyla başlayacak olan kampanya 1 Mart 2007 tarihine kadar devam edecek. Kazanılan hediye dakikalar gelen ilk faturalarıyla birlikte kullanıcıların hesaplarına ücretsiz olarak yüklenilecek.

Koç.net Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Ağustos ayı itibarıyla açıklanan yeni tarifeler ile Koç.net abonelerinin zaten çok hesaplı konuşabildiklerini ve artık bu kampanyayla birlikte çok daha ekonomik iletişim kurmalarının mümkün olduğunu belirtti. Akarca, “Koç.net olarak, alt yapı yatırımlarımız ve teknolojik ilerlemeler sayesinde müşterilerimize en uygun konuşma şartlarını sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Koç.net sektöre sunduğu yeni hizmetler ve ilklerle iletişimi daha ekonomik hale getirmenin yanı sıra abonelerine anında telefon görüşmelerini süre ve tutar olarak takip edebilecekleri Jet Fatura hizmeti sunuyor. Bununla beraber, sabit telefondan fatura tutarı ve son ödeme tarihini anında öğrenebilecekleri, hatta isterlerse ödeme yapabilecekleri Faturahat hizmetiyle birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor.