Ana sayfa BT Gündem KoçSistem iş dünyasında “sahne” alacak

KoçSistem iş dünyasında “sahne” alacak

107
0

KoçSistem, yeni teknolojilerin test edilebileceği üretici bağımsız bir platform olan “KoçSistem Sahne”yi iş dünyasının hizmetine sundu. Dünyanın en büyük üreticilerinin donanım ve yazılımlarının bulunduğu bir teknoloji merkezi olan KoçSistem Sahne; teknoloji yatırımı yapmayı planlayan kurumlara ürün ve çözümleri test ederek önceden deneme imkanı sunuyor. KoçSistem Sahne ziyaretçileri,yeni teknolojilerin canlı demolarını izleyebiliyor, projelerini gerçeğe dönüştürmeden önce test edebiliyor. KoçSistem Sahne’de düzenlenen atölye çalışmaları ve teknoloji günlerinde şirketler, teknoloji dünyasındaki en güncel bilgilerle donanıyor. Bilgi Teknolojileri senaryoları, dekorları, oyuncuları KoçSistem Sahne’de…
KoçSistem Sahne, kurumlara bilgi teknolojileri alanında çeşitli senaryolar sunarak bu teknolojileri denemelerini sağlıyor. Kurumlar; Fiziksel Güvenlik, Tümleşik İletişim, İş Süreçleri Optimizasyonu, Sunucu Sanallaştırması, Performans Testleri, Yedekleme, Arşivleme, İş Sürekliliği, Bilgi Güvenliği ve Bilgi Yönetimi gibi birçok farklı teknolojinin “provasını” yapabiliyor. Kurumlar, çalışanlarının da bu farklı deneyimden faydalanmalarını sağlamanın yanı sıra KoçSistem’in deneyimli çalışanlarını da bu çalışmalara dahil edebiliyor. KoçSistem Sahne’de bulunan sunucu, depolama sistemi, yazılımları kullanarak testler yapılabiliyor, yeni ürün ve çözümler denenebiliyor.

KoçSistem Sahne ile müşterileri yeni teknolojiler konusunda bilgilendirmeyi, yatırım kararılarını almadan sistemleri deneyimlemelerini amaçladıklarını dile getiren KoçSistem Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı C. Barış Öztok, “Bu teknoloji merkeziyle, KoçSistem, müşterilerine ‘Sahne sizin’ diyor. Sahne’de müşteriler kendi senaryolarını oluşturup arzu ettikleri hizmetleri kendi yapılarına uygun bir şekilde kurgulayarak önceden tecrübe etme fırsatına kavuşacak. Kurumlar yeni teknolojilerin canlı demolarını izleyebilecek; projelerini gerçeğe dönüştürmeden önce test edebilecek. KoçSistem Sahne’de bulunan sunucu, depolama sistemi ve yazılımları kullanarak testlerini yapabilecek, yeni ürün ve çözümleri deneyebilecek. Ayrıca, KoçSistem Sahne’de; Fiziksel Güvenlik, Tümleşik İletişim, İş Süreçleri Optimizasyonu, Sunucu Sanallaştırması, Performans Testleri, Yedekleme, Arşivleme, İş Sürekliliği, Bilgi Güvenliği ve Yönetimi gibi birçok farklı teknoloji prova edilebilecek” dedi.