Kodak’a ayda 10 bin satır kağıtsız sipariş

Fet Yazılım tarafından geliştirilmekte olan Kodak SFA projesinin 1.Fazı Temmuz 2004 tarihi itibari ile 25 el terminali ve 10 adet ofis kullanıcısı ile sahaya indi. Projede halen Merkez Ahtapot B2B, ERP Entegrasyonu, Mobil Sipariş, Mobil Penetrasyon(CRM), Mobil Özel Fiyatlandırma, Geri Bildirim ve Mesaj Gönderimi modülleri aktif olarak kullanılmaya başlandı. Mobil Kampanya, Mobil Tahsilat, Mobil Raporlama, Mobil Hakediş, VPOS ve Mobil İade bölümleri ise 2.fazda devreye girecek.Projede Merkez Yönetim, Bölge Yönetim ve Saha Satış Ekibi aktif kullanıcı olarak yer alıyor. Proje dahilinde 800 adet müşteri için (Distributor, Toptanci, Kodak Ekspres, Proportrait, Fotograf Dükkanlari) ve 800 adet farklı stok kaleminden sipariş alınıyor. Aylık sistemden geçmesi beklenen sipariş satırı sayısı ise 10.000 adet.

Çözüm Ortağı olarak Turkcell, Microsoft, HP, CheckPoint ve Emobil Bilişim ile çalışılılan projede Turkcell’in GPRS altyapısı kullanıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.