Köprüye ulaşmanın en kestirme çözümü

Uluslararası sularda konteyner taşımacılığı yapan denizcilik şirketlerine acentelik hizmetleri veren Barwil, EasyLink’in e-postadan faksa ve e-postadan telekse çözümleri sayesinde, müşterisi olan şirketlerin gemileriyle çok daha kolay iletişim kuruyor.Uluslararası sularda konteyner taşımacılığı yapan denizcilik şirketlerine acentelik hizmetleri sağlayan Barwil, EasyLink’in e-postadan faksa ve e-postadan telekse çözümleriyle, gemilerle bağlantı kurma konusunda yaşanan zorlukların üstesinden geliyor.

Barwil Universal Bilgi İşlem Müdürü Erhan Özler, şirketin EasyLink ile olan işbirliği sayesinde, gemilere faks ve teleks göndermenin çok kolaylaştığını belirtiyor. Özler, EasyLink’in çözümleri ile ilgili olarak şunları ifade ediyor: “Eskiden gemilere teleks gönderirken çeşitli teknik sorunlar yaşıyorduk. Bazı gemilerde e-posta alma olanağının bulunmaması da bizim açımızdan sorunlar yaratıyordu. EasyLink çözümlerini kullanmaya başlamadan önce normal teleks, faks ya da cep telefonu kullanıyorduk ama bütün bu uygulamalar hem yüksek maliyetli hem de sorunlu oluyordu. EasyLink’in e-postadan faksa ve e-postadan telekse çözümleri sayesinde hem zaman hem de para tasarrufu sağladık. Üstelik iletişim sorunlarımız ortadan kalktı. EasyLink’i özellikle hizmet kalitesi ve uluslararası nitelikte olması nedeniyle tercih ettik.”

Erhan Özler, tüm denizcilik şirketlerine ve acentelere bu çözümleri kullanmalarını ve EasyLink müşteri temsilcilerinin önerilerine kulak vermelerini tavsiye ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.