Ana sayfa BT Gündem Kriz de olsa Exper’de karne hediyesi var

Kriz de olsa Exper’de karne hediyesi var

73
0

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) önderliğinde Türkiye’nin en büyük işçi ve işveren örgütleri tarafından başlatılan ‘Kriz Varsa Çare De Var’ kampanyasına bilgisayar pazarının hızlı gelişen markası Exper’den de destek geldi. Datateknik Genel Müdürü Mehmet Yolcu, Türkiye’de bilgisayarlaşma oranının artmasına büyük önem verdiklerini belirterek, ekonomik kriz gibi özel dönemlerde tüketicinin tüm ürünlerle birlikte bilgisayar alımını da azalttığına dikkat çekti. “Oysa Türkiye’de daha çok eve, işyerine, öğrenciye bilgisayar gerekli” diyen Yolcu, o nedenle Hükümet’in KDV indirimi ya da TOBB’un kampanyası gibi önlemleri firma olarak ekstra avantajlarla desteklemeye büyük önem verdiklerini vurguladı.

Gerek teknoloji marketlerde gerekse Türkiye genelindeki Exper bayilerinde, yerli üretici olmanın avantajını kullanarak uygun fiyat, bol çeşit, kişiye özel ürün prensibiyle çalıştıklarını vurgulayan Yolcu, “Hükümet’in KDV indirimi desteğini de tüketiciye aynen yansıtmakla yetinmemiş, ekstra indirim ve kampanyalarla desteklemiştik. TOBB’un kampanyasını da ekstra promosyonlarla destekliyoruz” dedi.

Exper, okulların kapanmasına günler kala başlayan ‘Kriz Varsa Çare De Var’ kampanyası kapsamında; 29 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında bilgisayar alan tüm öğrencilere 235 TL değerinde 21 vitesli Salcano marka dağ bisikleti hediye edecek. Böylece veliler yaz tatili öncesi çocuklarına iki hediye birden verebilecekler. Bedava bisiklet hediyesi için velilerin tek yapması gereken Exper’in çok rağbet gören 6 masaüstü, 2 dizüstü modelinden birini seçmek.

Exper’in tek hediyesi bisiklet değil. Exper bilgisayarlarla birlikte dünyanın en çok tercih edilen internet güvenlik yazılımı Norton Internet Security 2009, fotoğraf düzenleme yazılımı Adobe Photoshop Elements 7, 16 dilde sözlük ve yabancı dil çeviri yazılımı Babylon 7, bilgisayarları zararlı yazılımlardan koruyan Zemana Antilogger yazılımları da hediye. Hem de tümü sabit fiyat garantili ve Maximum Kart’a 12 taksit..