Ana sayfa BT Gündem Krizde hız kesmeyin

Krizde hız kesmeyin

118
0

İnternet’te yeni iş modelleri geliştirmek isteyenler bir araya geliyor. Google Türkiye ve Netsis iş birliği ile Ege Palas Oteli’nde düzenlenecek “Durgun Ekonomide Hız Kesmeyin” başlıklı toplantı, dünyaya açılan en büyük pazar olan İnternetin fırsat kapılarını Egeli yatırımcılara açacak.
“Durgun Ekonomide Hız Kesmeyin” temalı toplantı, geleneksel yöntemlere oranla daha az maliyetli, ölçülebilir ve hedef odaklı internet pazarının kapılarını iş dünyasına açacak. Toplantı ekonomik durgunluk sebebiyle bütçesi daralan, yeni pazarlar arayan ya da aradığı ürün ve müşterilere kolayca ulaşmak isteyen üretici ve tüketicilere internetin avantajlarını sunacak.

Netsis, 2008 yılından bu yana KOBİ’lerin tüm işlerini internet üzerinden gerçekleştirebilecekleri iş çözümlerinin yanı sıra yeni müşteriler ve fırsatlarla dolu e-iş ve e-ticaret dünyasının bir üyesi olmalarını sağlayacak yatırımlarını sürdürüyor. Netsis, Google Türkiye iş birliği ile Ege Bölgesindeki her ölçek ve sektörden firmanın dünyaya açılmalarını hızlandırıp, İnternet ekonomisinden pay almalarına, küresel tedarik zincirinin bir halkası olmalarına destek olmayı hedefliyor.

Katılımcılara 100 TL değerinde deneme kuponu hediye

Google Türkiye tüm katılımcılara ürün ve hizmetlerini internette ücretsiz tanıtabilecekleri 100 TL değerinde Google AdWords deneme kuponu hediye edecek. 21 Temmuz Salı günü, Ege Palas Otelinde, 14.00 – 16.30 arasında gerçekleştirilecek toplantının konuşmacıları Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil, Ürün Pazarlama Müdürü Esra Güler ve Netsis Genel Müdürü Murat Ihlamur olacak.