KRN, “Gelecek”e oynuyor

Dünyadaki Linux furyasına yerli PC üreticisi KRN de katıldı. KRN, “Bilgisayarsız Hiçbir Ev, Hiçbir İşyeri Kalmayacak” sloganıyla başlattığı kampanyada küçük ve orta ölçekli şirketlere Gelecek Linux işletim sistemi üzerine kurulu, toplam sahip olma maliyeti düşük olan yönetilebilir sistemleri, ofis yazılımı ile birlikte sunuyor.Kurumsal istemci ve özellikle bireysel pazara yönelik düzenlenen kampanyada Gelecek Bireysel Linux, ofis yazılımlarından yazılım geliştirmeye ve oyunlara kadar bir dizi seçeneği bir arada hazır olarak sunuyor.

Bireysel ve masaüstü kullanımı Türkçe ve Türkiye şartlarına uygun bir dağıtım oluşturulması hedeflenerek geliştirilen Gelecek Bireysel Linux’un yer aldığı kampanya, yenilenen sürümleri ve Ar-Ge çalışmaları ile Linux dünyasındaki gelişmelere uyum sağlayan Gelecek Bireysel Linux alternatifini içeriyor. Türkçe kurulum programı ve Türkçe belgeleme sayesinde de, son derece kolay masaüstü ve bireysel kullanıma sahip olma özelliği taşıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.