Küçük Schumi Türkiye’ye geliyor

Türkiye’nin ilk kez ev sahipliği yapacağı F1 yarışları öncesinde Ralf Schumacher, Tekofaks Panasonic’in konuğu olarak Türkiye’ye geliyor. Dünyaca ünlü pilot Schumacher, 25 Nisan’da teknoloji ile sanatın buluştuğu “VIERA konsepti”nin tanıtım toplantısına katılacak. Piyasaya sunulduğu her ülkede büyük ses getiren bu yeni ev konsepti, 10 modeliyle Mayıs 2005’ten itibaren Türkiye pazarında yerini alacak.Türkiye motorsporları alanında büyük bir organizasyona hazırlanırken teknoloji alanında da yeni bir dönemi yaşıyor. Üstün teknolojik özelliklere sahip Panasonic Plazma ve LCD TV’ler, “VIERA konsepti” altında yeni bir tasarımla piyasaya sunuluyor. Görsel çağ anlamına gelen “ Visual Era” kelimelerinden oluşan bu yeni konsept, teknoloji ile sanatın buluşma noktası. Piyasaya sunulduğu her ülkede büyük ses getiren bu yeni seri, 10 modeliyle Mayıs 2005’ten itibaren Türkiye pazarında yerini alacak. Plazma ve LCD ekranlardan oluşan bu yeni ev konseptinin tanıtımını ise Panasonic Toyota takımının ünlü pilotu Ralf Schumacher yapacak.

F1 Türkiye öncesi ülkemize gelen ilk pilot; Ralf Schumacher

F1 yarışlarının 14. ayağı olan ve 19-21 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Türkiye Grand Prix’si öncesi, ülkemize gelen ilk pilot; Ralf Schumacher olacak. Bu büyük organizasyon öncesi Ralf Schumacher’i Türkiye’ye çağıran Tekofaks Panasonic yetkilileri, işortakları ve basın mensuplarını ünlü pilotla biraraya getirecek. 2005 yılında Panasonic Toyota takımıyla üç yıllık anlaşma imzalayan Ralf Schumacher İtalyan sürücü Jarno Trulli’nin takım arkadaşı oldu. İlk kez 1997 yılında Melbourne-Avustralya yarışıyla piste çıkan Ralf Schumacher, Panasonic Toyota takımının iddialı ismi. Bu sezon dahil toplam 130 yarışa katılan ünlü pilot, katıldığı 6 yarışı birinci bitirirken, toplam 22 defa podyuma çıkmayı başardı. 30 Haziran 1975’te Almanya’da doğan Ralf Schumacher, evli ve bir çocuk sahibi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.