Kurumlar için hepsi birarada bilgisayarlar

HP’nin maliyet, alan ve enerji verimliliğine sahip yeni hepsi bir arada bilgisayarları, aralarında hükümet, sağlık, eğitim ve perakende müşterilerinin de bulunduğu kurumlar için geleneksel masaüstü bilgisayar ve monitör kombinasyonuna alternatif olarak tasarlandı.

HP Compaq Elite 8300 All-in-One ve HP Compaq Pro 6300 All-in-One modellerinin de yer aldığı yeni hepsi bir arada serisi; rahat ve sezgisel bilgisayar kullanımına yönelik dokunmatik teknoloji inovasyonu üzerine inşa edilerek şirketler için dokunmatik çözümler sunuyor.

HP EMEA Ticari Bilgisayar Bölümü Yöneticisi Gerwald van der Gijp, “Müşteriler performans, güvenilirlik ve güvenlikten ödün vermeyen hepsi bir arada bilgisayar tasarımları istiyor. Zarif tasarımlar ve güçlü seçeneklerle HP, büyüyen pazarın ihtiyaçlarını karşılamak üzere yenilikler sağlamaya devam ediyor.” dedi.

Şirketlere yönelik yeni HP hepsi bir arada bilgisayarlar, içerdikleri verileri, cihazları ve kimlikleri koruyan çok katmanlı istemci güvenlik özellikleri içeriyor. HP ProtectTools aracılığıyla gerçekleştirilen basit ve merkezi kurulum, aralarında sabit disk şifrelemesi, HP Yüz Tanıma, HP Disk Sanitizer ve HP File Sanitizer’ın da bulunduğu koruma özellikleri sunuyor. HP BIOS Protection ise virüs saldırıları ve diğer güvenlik tehditlerine karşı donanım seviyesinde koruma sağlıyor.

HP’nin yeni masaüstü bilgisayarları Microsoft® Windows® kurulmuş olarak geliyor. Bu bağlamda, Microsoft, işbirliğine yönelik uygulamalar için sürekli erişim sağlayan Microsoft Lync’in kurulması ve şirketin satışlarının artış göstermesinin bir kutlaması olarak HP’yi 2012 yılının İletişim Pazarlaması Hızlandırma Ortağı seçti.
Teknolojiden daha fazlasını isteyen kurumlara yönelik tasarlanan HP masaüstü bilgisayarlar, HP Client Management ile birlikte isteğe bağlı araçlar sağlıyor. Ayrıca, deneme sürümü ve diğer dikkat dağıtıcı detayları ortadan kaldırarak tam sürüm ticari yazılım ve virüs koruması sağlayan yeni HP Premier Image uygulamasını içeriyor. Global olarak tutarlı olan SKU’lar ise ürünlerin şirketlere kurulumu ve yönetimini basitleştirirken, 115.000 saatin üzerindeki kapsamlı test süreci yaratarak yatırımın uzun süreli olmasını mümkün kılıyor.

HP Compaq Elite 8300 All-in-One İş Bilgisayarı : Dokunmatik deneyimler akıllı tasarımla buluştu.

HP’nin multimedya açısından zengin ve güçlü performansa sahip hepsi bir arada bilgisayarı HP Compaq Elite 8300 All-in-One İş Bilgisayarı, kurumsal kullanıcılara yüksek performans ve dokunmatik deneyim seçeneği sunuyor. Alan verimliliğine sahip bu bilgisayar, müşterilerin karşılandığı alanlardan kiosklara kadar geniş kullanım seçenekleri sebebiyle ideal bir çözüm olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Opsiyonel, yerleşik 2 megapiksel (MP) web kamerası ve çift mikrofona sahip 58.4 cm (23”) diyagonal, full HD ekrana sahip HP Compaq Elite 8300 All-in-One bilgisayarda, SRS Premium Sound PRO™ özelliği de çeşitli dinleme ortamlarında yüksek frekans tanımlaması için standart olarak bulunuyor.

Üstün performans sağlayan ikinci ve üçüncü nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler ile desteklenen HP Compaq Elite 8300 All-in-One, görüntü ve multimedya özelliklerini arttırmak üzere IntelHD Graphics veya seçime bağlı  ayrık ekran kartı içeriyor. Intel Smart Response Technology disk önbellek çözümü de günümüzün büyük hard disk sürücülerinin veri depolama kapasitesini korurken katı halli sürücülere paralel bir performans seviyesi sağlıyor.

Eklenen dokunmatik işlevi ile HP Compaq Elite 8300 Touch All-in-One, interaktif sağlık, perakende ve diğer uygulamalar için çoklu dokunmaya sahip optik teknoloji kullanıyor. Çoklu dokunma teknolojisi, el hareketlerinin kullanılmasını sağlayan eşzamanlı girdileri tanırken, onboard HP dokunmatik yazılım seti ise dosyalar, ortamlar ve verimlilik uygulamaları ile karşılıklı etkileşimi mümkün kılıyor.

HP Compaq Pro 6300 All-in-One İş Bilgisayarı

HP Compaq Pro 6300 All-in-One İş Bilgisayarı, güvenilir ve istikrarlı bilgisayar kullanımı için tasarlandı. Dokunmatik olmayan bu bilgisayar, devlet kurumları dahil olmak üzere şirketlere sağlam bir performans ve basit yönetilebilirlik sağlamak üzere opsiyonel discrete ekran kartı ile birlikte ikinci ve üçüncü nesil Intel Core işlemciler barındırıyor. 54.6 cm (21.5”) diyagonal, full HD, LED arka aydınlatmalı monitör, dahili stereo hoparlörler ve opsiyonel 2MP web kamerası da bu bilgisayara özel sofistike detaylardan sadece bir kaçı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.