Kurumsal bilgi entegratörü

Software AG, Servis Odaklı Mimari’ye yönelik geliştirilen Enterprise Information Integrator (EII) 2.1 sürümünün dünya genelinde piyasaya çıktığını duyurdu. EII V2.1 Kurumsal verilerin anlam ve içeriğini kullanım kurallarıyla birleştirerek yöneticilere, bilgiye gerçek zamanlı erişmek ve böylece daha hızlı karar almak için gerekli kaynakları sunuyor. Enterprise Information Integrator 2.1 sürümü, Servis Odaklı Mimari içinde hızlı ve çevik veri entegrasyonu ihtiyacını karşılamada işletmelere yardımcı oluyor. Ürün, uygun iş verilerine ilişkin gerçek zamanlı “görüntüler” sağlıyor. Bunlar, genellikle, işletme içindeki farklı sistemlere dağıtılan bilgiler oluyor. Söz konusu görüntüler, verilere (içerik, anlam ve kullanım kuralları dahil) yapılan gerçek zamanlı değişiklikleri yansıttığından, karar vericiler, en güncel ve doğru bilgiye sahip oluyorlar.

Software AG Türkiye Genel Müdürü Yüce Erim, verimliliğini artırmak isteyen işletmelerin, veri ve hizmetleri, kurumsal kullanıcılar açısından daha anlamlı ve işe yarar hale getirmesi gerektiğini söylüyor. Software AG’nin anlama dayalı entegrasyon yaklaşımı sayesinde, ham verilerin kullanılabilir bilgiye dönüştüğünü ifade ediyor. Bunun için veriler, statik bir veri görüntüsü yerine, dinamik bir kurumsal bağlamda sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.