Kurumsal İş Çözümü Başarı hikayeleri AppsWorld’de anlatılacak

PeopleSoft birleşmesi ile gücüne güç katan kurumsal yazılım dünyasının lideri Oracle, bu birlikteliği ve E-Business Suite ürününün yeni sürümünü paylaşmak üzere, iş ortakları ve müşterileri ile 15 Mart 2005 tarihinde Swissotel’de gerçekleşecek AppsWorld etkinliğinde biraraya gelecek.Önümüzdeki senelerde de devam edecek olan AppsWorld etkinliğinde Oracle, E-Business Suite ürününün yeni sürümü olan 11i.10’un yeniliklerinin yanı sıra müşteri ve iş ortaklarının başarı öykülerini de iş dünyası ile paylaşacak.

İş Uygulamaları alanındaki varlığını ve kararlılığını yaptığı 10 Milyar Dolarlık PeopleSoft yatırımı ile tüm dünyaya bir kez daha kanıtlayan Oracle, bu birliktelikle sahip olduğu gücü ve portföyüne kattığı yeni ürünleri müşteri ve iş ortaklarıyla AppsWorld etkinliğinde paylaşacak

15 Mart 2005 Salı günü düzenlenecek AppsWorld, aynı zamanda Oracle’ın E-Business Suite ürününün yeni sürümü 11i.10’un yeniliklerine de sahne olacak.

HP ve Sun Microsystems’in ana sponsor; Applimation, Experteam, GlobalSoft, Innova, Meteksan Sistem ve Veri Bilişim firmalarının ise sponsor olarak katılacağı etkinlik, yenilikçi çözümlere ve başarı öykülerine ev sahipliği yapacak.

Oracle PeopleSoft: Birlikte Daha İyiye!

Oracle – PeopleSoft birleşmesi ile Oracle, kurumsal yazılım sektöründeki en mükemmel ürünleri ve kaynakları biraraya getirmiş oldu. Aynı zamanda bu birleşmeyle portföyüne kattığı PeopleSoft Enterprise, JD Edwards Enterprise One, JD Edwards World ürünleriyle birlikte 23.000 adedi İş Uygulamaları olmak üzere, toplam 260.000 global müşterisi ile dünyanın en fazla Kurumsal Yazılım müşterisine sahip yazılım firması konumuna geldi. Kurumsal yazılım sektöründeki en iyi yeteneklerden oluşan bu yeni yapı, müşterilere tüm sektörlerde daha fazla yenilik, destek ve uzmanlık sağlamayı hedefliyor. Oracle, müşterilerin kurumsal verimlilik ve rekabet gücü açısından benzersiz bir düzeye ulaşmalarına yardımcı olurken, yenilikçi yanlarını daha da hızlandırıp geliştirmeyi, müşterilerine ve iş ortaklarına çok daha uygun fiyatlarla üstün çözümler sunmayı planlıyor.

Oracle E-Business Suite 11i.10

Oracle, E-Business Suite 11i.10 ile, entegrasyon kapsamını önemli ölçüde genişletiyor. Oracle böylece kurumlara, şirket genelindeki tüm iş süreçlerini/uygulamalarını entegre etme imkanı veriyor. Entegrasyon yeteneklerinin arttırılmış olması, kurumlar arası, kurum içi süreç entegrasyonunun kapsamlı biçimde desteklenmesini sağlıyor.

Oracle E-Business Suite, bağımsız bir organizasyon olan Open Applications Group (OAG) tarafından getirilen ve iş uygulamaları için standart oluşturan, açık standart ara yüzlerini de destekliyor. Oracle E-Business Suite 11i.10 ile, Oracle artık 150’den fazla standart tabanlı OAG iş nesnesini (örneğin satın alma siparişinin tanımlanması gibi) standart olarak destekleyecek. Oracle E-Business Suite 11i.10 ile, Oracle, müşterilerin iç veya dış sistemlerine entegrasyonuna imkan veren 800’den fazla bağlantı noktası sağlıyor.

Oracle E-Business Suite aynı zamanda Oracle Application Server 10g’nin de özelliklerini kullanarak, başka uygulamalarla ve müşteriler ya da iş ortakları ile entegre edilmesine izin veriyor. Bu amaçla üçüncü parti uygulamalarına bağlanmasını sağlayan bağımsız adaptörler, veri çevirme ve iletme, iş entegrasyonu ve yönetimi araçları, faaliyet izleme ve ticari ortak yönetimi imkanları sunuyor.

Oracle e-İş Yönetim Sistemi 11i.10 hem sektöre özel gereksinimler hem de yatay iş süreçleri bağlamında önemli yeniliklere imza atıyor. Bunlar arasında ERP’den bağımsız iş süreçlerinin de otomasyonu ve entegrasyonu, karlılık ve risk yönetimi gibi uygulamalar yer alıyor. Otomotiv, tüketim malları, perakendecilik, inşaat ve mühendislik, kamu, finans, sağlık, ileri teknoloji, profesyonel hizmetler ve telekomünikasyon gibi sektörlere özel yenilikler sağlanıyor.

Diğer yeniliklerden bazıları; ilaç ve kimya endüstrisinde klinik denemeler yönetimi, klinik veri analizi ve stabilite çalışmaları; finansal hizmetler söktöründe Basel II uyumunu sağlayan fonksiyonlar ve telekomünikasyon sektöründe aktivasyon otomasyonu şeklinde sıralanabilir.
Etkinliğe katılmak için 0212 345 10 40 no’lu telefondan – Yasemin Aytaç ile temas kurulabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.