Kurumsal Linux’ta “Gelecek” var!..

Gelecek A.Ş’nin kurumsal kullanıcılara yönelik hazırladığı Gelecek Kurumsal Linux (GKL), mevcut şirket kaynakların korunmasını sağlarken en düşük maliyet özelliği ile ciddi bir tasarruf aracı olarak dikkat çekiyor. Kurumların ve KOBİ’lerin iş yapma modellerini en ekonomik platforma taşımayı hedefleyen Gelecek A.Ş, GKL ile kamusal alanda da çalışmalarını hızlandırmayı hedefliyor. Gelecek A.Ş’nin, ofis araçlarından oyun çeşitlerine kadar bir dizi ihtiyacı karşılayan Gelecek Bireysel Linux’un ardından, kurumsal ortamlarda sunucu ihtiyacını karşılamak amacıyla güçlü ve güvenilir ürünü Gelecek Kurumsal Linux’u, KOBİ’lere de ulaştıracak çalışmalar hazırlıyor.

Geçen yıl 30 binden fazla kullanıcıya ulaşan, ve markalı PC’lerde öntanımlı olarak gelen ilk ve tek Linux olan Gelecek Bireysel Linux’tan sonra, GKL’yi geliştiren Gelecek A.Ş, son ürünü ile en az 50 bin kurumsal kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Gelecek Kurumsal Linux, veritabanı özellikle Oracle Database Server olarak diğer sunucu eklentileriyle çalışabilecek olan “Oracle için Gelecek Kurumsal Linux” ve yine kurumsal ihtiyaçlara yönelik sunucuları içinde barından güncel bir kurumsal işletim sistemi olan, “Sunucular için Gelecek Kurumsal Linux” olmak üzere iki versiyon olarak satışa sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.