Last Digital Türkiye’de

Alan adı tescili, web hosting, web sayfa tasarım, e-ticaret uygulamaları, web tabanlı yazılım ve danışmanlık hizmetleri veren Last Digital, Türkiye’deki ilk ofisini İstanbul’da açtı.1999 yılında kurulan ve İngilltere merkezli şirketin Amerika Birleşik Devletleri, Kıbrıs ve Kamerun’da Internet teknolojileri alanında hizmet sunuyor.

Last Digital Türkiye Direktörü Esat Erdil, Türkiye’nin bilişim teknolojileri sektöründe eksiklikleri bulunmasına rağmen gelişime açık ve büyüme potansiyeli yüksek bir ülke olduğuna dikkat çekerek Last Digital olarak İngiltere ve dünyada yakaladıkları başarıyı kısa sürede Türkiye’de de yakalamayı hedeflediklerini belirtiyor.

İngiltere’deki Kobilere hosting hizmetleri vererek faaliyetlerine başlayan Last Digital’ın 70 ülkede 100 binin üzerinde müşteri portföyü bulunuyor Bünyesinde 140 bin alan adı barındıran kuruluş 45 bin web hosting müşterisine hizmet veriyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.