LCD’de multimedya estetikle buluştu

Philips’in üstün teknoloji ürünü yeni 17 inç (170 x 6) ve 19 inç (190 x 6) monitörleri yüksek görüntü kalitesi, multimedya fonksiyonları ve estetik tasarımı ile öne çıkıyor. Philips’in tüm dünyada benimsediği “Sense and Simplicity” felsefesiyle tasarlanan yeni LCD monitörler, Philips uzmanlığının izlerini taşıyor. Kuruluş, Sense and Simplicity felsefesi ile kullanımı kolay, kişiye özel ve üstün teknolojiye sahip ürünler geliştiriyor. Japonya, Avustralya ve Tayvan’da tasarım ödülleri alan Philips LCD monitörler, parlak siyah çerçeveleri ve metal kemerli tabanları ile ev dekorasyonunu da estetik olarak tamamlıyor. Teknik özellikleri ise Philips monitörleri benzerlerinden üstün kılıyor.
Light Frame Digital Reality teknolojisi ile donatılan ve Perfect Panel garantisi ile sunulan monitörler 8 ms hızda tepki süresine sahip. Bu sayede, parlak ve ölü piksel bulunmayan Philips LCD monitörler, kusursuz görüntü kalitesi sunuyor. Perfect Panel garantisi ile monitörlerin parlak nokta hatası taşımaması güvence altına alınıyor. Light Frame Digital Digital Reality teknolojisi ise özellikle video, fotoğraf ve diğer görsel malzemelerin görüntü kalitesinin yükselmesinde etkili oluyor. Teknoloji ile parazitler giderilerek, JPEG dosyalarının parlaklığı ve keskinliği artırılırken rahatsız edici kenarlar da ortadan kaldırılıyor.
Philips LCD monitörlerin bir diğer özelliği de Grafik Kullanıcı Arabirimi içermesi. Mod menüsü ile görüntü geliştirmede üstün performans sergileyen monitörler, uygun video işleme ayarlarının hızlı ve kolaylıkla seçilmesini sağlıyor.

Philips’in yeni monitörleri PC’lerde USB 2.0 portunu destekliyor. Monitörler ayrıca diz üstü sistemlerle de mükemmel bir uyum sergiliyor.
Philips LCD monitörlerinin multimedya özellikleri ile hayat daha renkli
Philips LCD monitörleri ile kullanıcılar TV/ Video, İnternet, fotoğraf, metin, grafik, oyun ve sRGB modlarını özelleştirebiliyor, ayarlamalar yapabiliyorlar. Light Frame Digital Reality özelliği, ekran ayarları arasında kolayca dolaşabilmeyi mümkün hale getiriyor. Monitörün ön panelinde kullanıcıların hissedebileceği kadar yumuşak ve hassas olan SmartTouch kontrol düğmeleri yer alıyor.

Oyun tutkunlarına özel

PC’de oyun oynamak, Philips LCD monitörlerindeki yüksek ses kalitesi sunan hoparlörler ile daha zevkli hale geliyor. İnce ve küçük tasarımları ile hoparlörler ekran estetiğini tamamlıyor. MMS321 model 2 parçalı hoparlör, iki adet 55mm pes ses hoparlörü (woofer) ve süper kalitede “tweeter” (tiz ses hoparlörü) ile “subwoofer” etkisi sağlıyor. Hoparlörlerde ayrıca, ekrandaki bozulmaları önlemek için bir manyetik koruyucu da bulunuyor.

Philips’in, sohbet ve etkileşimli oyunlar için ideal olan ToUcam serisinden web kamerası da, Philips LCD monitörlerin cazip özellikleri arasında yer alıyor. SPC 900NC ile birlikte VLounge yazılımı, kullanıcılara video klipleri çekme, montajlama, yönetme, arşivleme, basma ve hazırlama imkanını da sunuyor. Philips’in üstün Pixel Plus ve Digital Natural Motion teknolojileri, kusursuz görüntü kalitesinde çalışma olanağı sunuyor. Teknolojilerle kamera 1,3 MP’lik enstantane çözünürlük sunarken, yarı karanlıkta çalışabilme özelliği kazanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.