Ana sayfa BT Gündem League of Legends Kış Kupası canlı yayınla Digiturk Kanal 91’de

League of Legends Kış Kupası canlı yayınla Digiturk Kanal 91’de

75
0

League of Legends’da yılın ilk kupası 3 Nisan’da sahibini bulacak. Çekişmeli karşılaşmalara sahne olan 2016 Sezonu’nda, Kış Mevsimi Finalleri’ne katılmaya hak kazanan 6 takım finale yükselmek için mücadele edecek. Muhteşem bir rekabete sahne olan 2016 Şampiyonluk Ligi’nde takımların Kış Mevsimi Finali mücadelesi nefes kesiyor. 7 haftalık lig aşamasında ilk 6 sırada yer almayı başaran takımlar, KMF’ye katılmaya hak kazanacak. Çeyrek final ve sonrasında da yarı finali başarıyla geçen iki ekibin final karşılaşması, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Volkswagen Arena’da binlerce seyircinin katılımıyla gerçekleşecek.

5 maçlık seri üzerinden oynanacak final karşılaşmasından şampiyon olarak ayrılacak takım, 8 bölge temsilcisinin karşı karşıya geleceği Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’nda (IWCI) ülkemiz adına mücadele etme fırsatı yakalayacak. IWCI’dan zaferle ayrılan ekibin bir sonraki durağı ise 5 ana bölge şampiyonuyla karşılaşacağı, “Sezon Ortası Özel Turnuvası – (MSI)” olacak.

KMF sırasında kurulacak etkinlik alanlarının yanı sıra birçok popüler isim, cosplayer’lar ve kostüm hediyesi de biletli katılımcıları bekliyor. LoL TV aracılığıyla da takip edilebilecek KMF hakkındaki tüm gelişmeler ve bilet satış bilgileri, www.lolespor.com ile resmi LoLeSpor Twitter hesabından takip edilebilir.

Kış Mevsimi Finali Canlı Yayınla Digiturk’de

Kış mevsimi finali heyecanı TV ekranlarına da taşınıyor. Günden güne daha geniş kitleler tarafından takip edilen League of Legends’ın Kış Mevsimi Finali, bu yıl Digiturk ekranlarından da oyun tutkunlarıyla buluşacak. Digiturk 91’inci kanaldan Full HD olarak canlı olarak yayınlanacak müsabaka, aynı zamanda Digiturk Play ve Dilediğin Yerdeuygulamalarından da takip edilebilecek. Böylelikle yıllardır birçok kategoride farklı spor karşılaşmasına ev sahipliği yapan Digiturk, eSpor kategorisini de izleyenleri ile buluşturacak.