Lenovo, Index bayileriyle birarada

IBM’in kişisel bilgisayar bölümünü satın alarak dünyanın en büyük üç PC üreticisinden biri olan Lenovo, Index Bilgisayarın organizasyonuyla 20 Temmuz tarihinde Sarayburnu Sepetçiler Kasrı’nda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda bayileriyle bir araya geldi.Dünya genelindeki büyüme ve yayılma hızı ile dikkatleri üzerine toplayan Lenovo’nun Türkiye pazarına yönelik büyüme planları ile ilgili detaylı bilginin paylaşıldığı toplantıda, bayiler ile iş geliştirmeye yönelik kapsamlı fikir alışverişi yapılıp, Lenovo’nun önümüzdeki dönemde uygulayacağı kanal programları hakkında bilgi verildi. Lenovo’nun rekabet ve pazarlama stratejilerinin de ayrıntıları üzerinde durulduğu toplantıda, Lenovo’nun marka bilinirliğini arttırma faaliyetleri çerçevesinde gerçekleştirdiği Formula 1, NBA ve Olimpiyat sponsorlukları hakkındaki gelişmeler ile ilgili yeni bilgiler verildi.

Lenovo bayilerinin büyük bir ilgi ile karşıladığı kanal programları ile ilgili görüşlerini dile getiren Lenovo Genel Müdürü Ufuk Esin, bayiler ile kurulan sağlam ilişkilerin Lenovo’nun büyümesinde en önemli faktörlerden biri olduğunu vurguladı. Bu sağlam ilişkileri kurabilmek için Lenovo’nun çok farklı kanal stratejileri izleyeceğini belirten Esin, “Bayiler ile belirli periodlarda yaptığımız toplantılara çok önem veriyoruz. Lenovo’nun dünya çapındaki hızlı büyümesininin ana nedeni bayi kanalına verdiği önemdir diyebilirim. Bu doğrultuda, Türkiye pazarında da bu global stratejiyi devam ettirip, bayilerimiz ile ilişkilerimizi sağlam tutmak ve bayi ağımızı genişletmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.