Lexmark Ürünleri Arena güvencesinde

Ofis ve ev kullanıcıları için çözümler üreten geliştirici, üretici ve sağlayıcı bir firma olan Lexmark, lazer, inkjet, çok fonksiyonlu, nokta vuruşlu yazıcılar ve ilgili tüketim malzemelerini, servislerini ve çözümlerini kullanıcısına sunuyor.

Lexmark son olarak kullanıcısının beğenisine sunduğu X200 serisiyle üstün performansı uygun fiyatla buluşturuyor. Türkiye’nin teknoloji sağlayıcısı Arena Bilgisayar ile bayilere ulaşan ürün serisi, tüm baskı ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Seride fakslı çok fonksiyonlu ürünlerin yanısıra ilk kez fakssız çok fonksiyonlu lazer modeli de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Segmentine göre birçok yeniliği de beraberinde getiren ürünün, Fiyat-Performans ölçüsünde ön plana çıkan özelliklerinin başında 1200×1200 dpi baskı çözünülüğü ile yüksek çözünürlükte baskı imkanı tanıyor olması geliyor.

X200 serisi 9 sn den az olan ilk sayfa çıktı hızı ile bekletmeden çıktı alabiliyor. 64 Mb standart belleği, PCL-Post Script yazıcı dili, standart Network arabirimi gibi özellikleri ürünü rakiplerinden farklılaştıran diğer özellikler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.