LG, dünyanın ilk şeffaf Oled TV’si ile ekran deneyimini değiştiriyor

LG Electronics (LG), dünyanın ilk kablosuz şeffaf OLED TV'sini CES 2024'te tanıtıyor.

LG Electronics (LG), dünyanın ilk kablosuz şeffaf OLED TV’sini CES 2024’te tanıtıyor. LG SIGNATURE OLED T, şeffaflığı bir araya getiren gerçek bir teknoloji harikası. 4K OLED ekran ve LG’nin kablosuz video ve ses iletim teknolojisi, ekran deneyimini daha önce mümkün olmayan şekillerde dönüştürüyor.

OLED T, neredeyse sınırsız potansiyele sahip bir dünyanın kilidini açarak kullanıcılara yaşam alanlarını titizlikle düzenleme konusunda benzeri görülmemiş bir özgürlük sunuyor. Bu, yeni α (Alpha) 11 AI işlemciyle desteklenen LG OLED’in sınıfının lideri görüntü kalitesi ve performansıyla tamamlanıyor. Gerçek bir oyun değiştirici olan LG’nin şeffaf OLED’i, En İyi İnovasyon ödülü de dahil olmak üzere beş CES 2024 İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu.

LG SIGNATURE OLED T, kullanıcıları evlerinin dekorasyonuyla rekabet eden baskın siyah ekrandan kurtarıyor. 77 inç ekran boyutunu koruyan OLED T ve yenilikçi şeffaf ekranı, bulunduğu ortama kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Kapatıldığında pratik olarak görünmez, ortama uyum sağlar ve kullanıcıları uzun süredir devam eden ‘büyük siyah ekran’ ile ne yapmaları gerektiği sorunundan kurtarır. TV’nin güzel şeffaf ekranı aynı zamanda kişinin bulunduğu alanı daha büyük hissetmesine yardımcı olarak açıklık hissi sağlıyor.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu