Liderler gençlere Internet’te yol gösterecek

Türkiye’nin liderlik platformu www.turklider.org açıldı. Bülent Şenver’in ‘fikir babası’ olduğu turklider.org lider kişilerin deneyimlerini İnternet ortamında gençlerle paylaşmayı amaçlıyorTürkiye’de öncü olduğunu ispatlamış pek çok liderin deneyimlerini paylaşacağı turklider.org, düzenlenen bir basın toplantısı ile tanıtıldı. TÜRKLİDER Merkezi Kurucu Başkanı Bülent Şenver’in ‘fikir babası’ olduğu proje; spor, siyaset, sanat, sanayi ve iş dünyasındaki lider kişilerin anılarını, fikirlerini, görüşlerini, tecrübelerini ve yorumlarını gençlere aktarılmasını içeriyor.

Proje 4L Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi’nde düzenlenen basın toplantısının açılışını yapan Bülent Şenver, Türkiye’nin genç liderlere ihtiyacı olduğuna dikkat çekti. Şenver şunları söyledi: “Her konuda, her alanda genç liderler yetiştirmek hepimizin sorumluluğu. Gençlerin önünü açmalıyız, onlar için imkânlar yaratmalıyız. turklider.org’un liderlerin tecrübe ve birikimlerini gençlerle paylaşması için önemli bir platform olacağına inanıyorum. Tecrübeleriniz ve birikimleriniz toprak olmasın…”

Projeden yararlanmak isteyen kullanıcılar, sitenin içeriğine aktif olarak katılabildikleri gibi, kendilerine ait sanal bir oda da açabiliyor. turklider.org’a destek veren firmalar arasında; Microsoft Türkiye, HP Türkiye, PBS Bilişim, SAY Ajans, SFS-MAN, Sabancı Telekom ve Capitol Halkla İlişkiler bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.