Ana sayfa BT Gündem Linkom da çağrı merkezi sektörüne merhaba dedi

Linkom da çağrı merkezi sektörüne merhaba dedi

Lütfi Kırdar Fuar Merkezi Rumeli Salonu’nda 26-28 Eylül 2007 tarihleri arasında düzenlenen Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’na katılan Linkom, “siz işinize odaklanın” sloganı ile sektörde yerini aldı. A4 numaralı standta çözüm ve hizmetleri hakkında katılımcıları bilgilendiren Linkom, fuarda yoğun ilgi gördü. Müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamanın bir adım ötesine geçerek, kalite ve büyüklüğün optimizasyonu, yaşam döngüsünün yönetimi, çağrı merkezinin içerisinde bir kültür oluşturulması gibi kavramların üzerinde durulduğu III. Çağrı Merkezi Fuarı’nda Linkom, örnek başarı hikâyelerini katılımcı ve ziyaretçilere aktardı.

OPERASYONEL ÇAĞRI MERKEZİ OLACAĞIZ

Pazarda kendini Operasyonel Çağrı Merkezi olarak konumlandıran Linkom, sektöre yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.

Linkom Çağrı Merkezi Genel Müdürü Yalçın Kıroğlu “Kıyasıya rekabetin yaşandığı iş dünyasında “müşterilerinin stratejik iş ortağı olma” anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Linkom’un hizmet verdiği kurumlarda değer üretmeye odaklandığını söyledi.

Teknolojiyi avantaja çeviren yaratıcı iş uygulamaları ile hizmet verdiğimiz kurumları liderliğe taşıyan bir şirket olmak istiyoruz diyen Kıroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Linkom olarak çağrı merkezi uygulamalarında işe sadece teknoloji perspektifinden bakmıyoruz. Sunduğumuz operasyonel ve analatik CRM çözümlerimizle hizmet verdiğimiz kurumlarda müşteri odaklı bir değişime ön ayak olmak istiyoruz. Sonuç odaklı bakış açımızla müşterilerimizin iş akışlarında değer üretmeye kanalize olduk. Operasyonel Çağrı Merkezi olarak stratejilerinin belirlenmesi, projelendirmesi ve uygun teknolojik altyapı ile desteklenmesi gibi tüm konularda tek noktadan hizmet veriyoruz. Sunduğumuz çözümleri saha operasyonları ile bütünleştirerek katma değer yaratma çabası içerisindeyiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here