Logitech ile görüntülü haberleşme daha basit

Görüntülü konuşma her zaman sizinle, uzaktaki arkadaşlarınız ve aileniz arasındaki bağı güçlendirme vaadi vermiştir. Ancak görüntülü konuşmalar için gerekli yazılım ve donanımı kurmak, onu çalıştırmak birçoğumuz için bir mücadeleye dönüşmüştür. Görüntülü Konuşma yapabilmek için daha kolay bir yöntem beklediyseniz Logitech Vid çözümünüz. PC’lerde veya Mac’te Logitech webcam’lerle birlikte kurulan Logitech Vid, görüntülü konuşmada; ücretsiz, gerçekçi, hızlı ve kolay devrini başlatıyor. Webcam ve görüntülü iletişim alanında öncü firmalardan biri olan Logitech, kolay kurulum ve sezgisel arabirim özelliğine sahip Vid ile görüntülü konuşmayı önemli ölçüde kolaylaştırıyor. www.logitech.comVid adlı siteden indirilen Logitech Vid, tüm diğer hızlı mesajlaşma programlarından daha kolay ve çok daha az adımda kuruluyor.

Vid hızlı ve kolay kurulabiliyor olmasının yanı sıra sevdiklerinizi gerçeğe yakın renklerde görebilmenizi de kolaylaştırıyor. Kızınızın nişan yüzüğündeki ışıltıdan , torununuzun sevimli gülümsemesine kadar tüm kareleri görebilmeniz için sürekli en iyi çerçeve oranını ve webcam çözünürlüğünü alabilmeniz için Vid, görüntülü konuşmanızın hızını ve çöznürülüğünü optimize ediyor.

Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar Logitech’in bu yeni hizmetiyle ilgili olarak: “Görüntülü konuşma 10 yıldan uzun bir süredir hayatımızda, ancak Logitech Vid gerçekten, görüntülü konuşmayı, kişilerin sevdikleriyle iletişimde kalabilmelerinin başlıca yollarından biri haline getirme potansiyeline sahip. Logitech Vid hem sıra dışı ses ve görüntü kalitesini sunarak, hem de görüntülü konuşmanın en büyük engellerinden biri olan kurulum zorluğunu ortadan kaldırarak keyfili bir deneyim yaşatıyor. Böylece Vid’i kullanabilmek için teknoloji meraklısı olmanız gerekmiyor” açıklamasını yaptı.

Logitech’in gerçekleştirdiği bir araştırmaya göre; insanlar görüntülü konuşmayı karmaşık yazılımlarla uğraşmak zorunda kalmaktan dolayı tercih etmiyorlar. IM veya VoIP programları üzerinden yapılan görüntülü konuşmaların aksine, Vid görüntülü konuşma için özel tasarlandı. Logitech SightSpeed Network tarafından güçlendirilen Vid, yüksek kaliteli görüntülü konuşma için güvenilir bir kaynak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu