Logitech’ten HD ürün ailesi

Logitech herkese her yerde HD (yüksek çözünürlüklü) video sunma sözünü gerçekleştirmek için bir adım daha atarak; “Logitech HD webcam ailesi”nin yanı sıra HD (yüksek çözünürlüklü) görüntülü konuşma yapmanın ücretsiz ve en kolay yolu olan “Logitech Vid HD”yi piyasaya sundu.
Logitech webcam’lerin lider ürünü “Logitech HD Pro Webcam C910” 720 piksel HD görüntülü konuşma, 1080 piksel full HD video kaydı, Logitech Fluid Crystal Teknolojisi, Facebook ve YouYube’a tek tıkla HD video kaydetme özellikleriyle HD olarak görüntülü konuşmayı, video kaydetme ve paylaşmayı gerçeğe dönüştürüyor.

“Logitech HD Webcam Ailesi”ni değerlendiren Logitech Başkan Yardımcısı ve Video Birimi Genel Müdürü Eric Kintz: “ HD (Yüksek çözünürlüklü) görüntülü konuşma hizmeti, video iletişiminin herkes için her yerde bir telefon konuşması kadar popüler ve kesintisiz olduğu bir dünyaya yönelik vizyonumuzu gerçekleştirmemiz yönünde önemli bir adım. Logitech HD webcam’lerin ve Vid HD’nin yerleşik webcamlerin kalitesini gölgede bırakan özellikleriyle, paylaşmak, bağlanmak ve görüntülü konuşmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız” dedi.

Logitech’in tüm HD webcamleri, her bir görüntülü konuşmanın ve video kaydının kristal berraklığında akıcı görüntüler ve zengin, gerçekçi renklerle gerçekleşmesini garanti eden Logitech Fluid Crystal Teknolojisi’ne sahip.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu