Logitech’ten iki yeni presenter

Logitech sunumlarınızın etkisini arttıracak Logitech Professional Presenter R800 ve Logitech Wireless Presenter R400’ü piyasaya sundu. Lazer işaretleme, kablosuz rahatlık ve slayt gösterisi kontrollerine sahip bu yeni Logitech presenter’lar size bulunduğunuz mekanın içinde özgürce dolaşma, böylece daha etkili ve güçlü bir sunum yapma imkanı sunuyor.

* Logitech Professional Presenter R800

Logitech Professional Presenter R800 ile sunumunuz üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz. Professional Presenter R800, saate değil dinleyiciye odaklanmanızı sağlamak için sessiz, titreşimli alarm sunan kurulumu kolay bir zamanlayıcıya sahip. 1’e ½ inç LCD ekranda gösterilen zamanlayıcı, ekranı hızlı bir bakışla görmenizi sağlayacak kadar geniş bir tasarıma sahip. Zamanlayıcı, sunumun bitmesine beş dakika kala, iki dakika kala ve son dakikada titreşim veriyor. Sıfırı gösterdiğinde ise altmış dakikaya doğru hareket ediyor. Böylece zaman limitinizi ne kadar aştığınızı görebilirsiniz. Dinleyicilerinizle iletişim kurmak için odanın içinde bilgisayarınızdan 30 metre uzaklıkta hareket ederken, LCD üzerindeki reception (algılama) seviye göstergesi ise çok uzağa gitmenizi engelliyor. Parlak yeşil lazer işaretleyici, odanın etrafında düz panel ekran üzerinde ve aydınlık odalarda bile dinleyicilerin dikkatini sadece istediğiniz yere yönlendirmenizi kolaylaştırıyor.

* Logitech Wireless Presenter R400

Logitech Wireless Presenter R400 daha küçük toplantı odası düzenlerinde işaretleme yapmanız için tasarlandı. Wireless Presenter R400, çoğu fonda görülebilen kırmızı lazer işaretleyici sunuyor. Bir pil gücü göstergesi, sunumunuzu tamamlamak için yeterli pil gücüne sahip olduğunuzu garanti ediyor. Bunun yanında dinleyicilerinizle daha fazla iletişim kurmak için odanın içinde 15 metreye kadar hareket edebilirsiniz. Logitech Wireless Presenter R400’ü sade ve kompakt tasarımı ile kullanmanız ve yanınızda taşımanız çok kolay. Her iki presenter da elinize mükemmel şekilde oturan yuvarlak hatlı ergonomik bir tasarıma sahip. Kurulum ve taşımayı kolaylaştırmak için bu yeni presenterlar da Logitech’in tak ve çalıştır özelliğine sahip. İşinizi bitirip ürünü kaldırmak istediğinizde alıcıyı presenter’ın içine yerleştirmeniz yeterli.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu