Logitech’ten yeni ürünler

Logitech hayranlık uyandıran yeni ürün ve teknolojilerini; Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar’ın ev sahipliğinde 29 Eylül 2009, Salı günü Radisson SAS Bosphorus’ta gerçekleşen bir toplantıda tanıttı. Logitech, bu yıl, geçtiğimiz senelerden farklı olarak yeni ürünlerinin yanı sıra iki yeni teknolojiyi de profesyonellerin beğenisine sundu. Darkfield İle Mouse Camda Bile Çalışıyor!
Logitech, bilgisayar mouse’unu daha önce hiçbir mouse’un gitmediği bir noktaya götürdü. Sınırlar kalktı! Ve Logitech Darkfield Lazer İzleme teknolojisi ile artık mouse’unuz cam ve çok parlak yüzeylerde bile kullanılabilir. Logitech, bu yeni teknolojiye sahip mouse’ları; tam boyutlu Mouse Logitech Performance MX ve kompakt tasarımlı notebook mouse’u Logitech Anywhere MX.

Adı: Unifying yani tek receiver’la 6 cihazı kontrol eden teknoloji
Tek bir Logitech Unifying receiver altı adet Logitech mouse ve klavyeyle eşleştirilebiliyor; böylece bu teknoloji hem bilgisayarınızdaki USB girişlerinin boş kalmasını sağlıyor hem de nerede olursanız olun farklı aksesuarları mevcut kurulumunuza hızlıca eklemenize imkân veriyor. Logitech Unifying receiver teknolojisi, dört yeni Logitech ürünü; Logitech Wireless Keyboard K350, Logitech Wireless Keyboard K340, Logitech Marathon Mouse M705 ve Logitech Wireless Mouse M505 ile birlikte başlıyor:

Ev Eğlence Sektöründe Devrim: Logıtech Harmony 900
Logitech’in yeni uzaktan kumandası Harmony 900, dolap kapaklarının arkasında gizlenmiş ev eğlence cihazlarını bile kontrol etmenizi sağlıyor. Harmony 900, yeniden tasarlanmış RF teknolojisi, tam renkli dokunmatik ekranı ve sezgisel tuş düzeniyle şarj edilebilirliğin lüksünü de yaşatıyor.

Logıtech’ten İki Yeni İpod Dock’ı
Müziği her an her yerde yaşamak isteyenler için Logitech iki yeni iPod hoparlör dock’u; Logitech Rechargeable Speaker S315i ve Logitech Portable Speaker S125i’yi geliştirdi. Şaşılacak kadar uzun pil ömrüne sahip Rechargeable Speaker S315i, şarj edildiğinde 20 saat kesintisiz müzik dinleme keyfi sunuyor. Logitech Portable Speaker S125i ise taşınabilir özelliği sayesinde yatak odası, mutfak, salon hatta dış mekanlarda bile müzik dinleme imkanı sunarak müziği özgürleştiriyor.

Oyunda Düşlenen Hız

Logitech, zafer kapınızdayken bir seçim yapmanıza yardımcı olacak Logitech ödüllü G serisi oyun aksesuarlarına yenilerini ekledi. Logitech G serisinin bu yeni ürünleri: Logitech Gaming Mouse G500 ve Logitech Gaming Headset G330. Logitech Gaming Mouse G500, en son oyun sınıfı lazer motoru ve mücadeleci görüntüsüyle popüler Logitech G5 laser mouse’un yeni modeli olarak ortaya çıkıyor. Gaming Headset G330 ise uzun saatler süren mücadelelerde bile hiç bitmeyecek bir konfor imkanı yaratıyor.

Logıtech’ten Profesyonellere İki Yeni Kablosuz Presenter
Logitech bir sonraki sunumunuzda büyük bir etki yaratmanıza yardımcı olacak Logitech Professional Presenter R800 ve Logitech Wireless Presenter R400’ü piyasaya sundu. Lazer işaretleme, kablosuz rahatlık ve slayt gösterisi kontrol tuşlarına sahip bu yeni Logitech presenter’lar size sunum yaparken bulunduğunuz mekanın içinde özgürce dolaşma rahatlığı veriyor. Böylece daha etkili ve güçlü bir sunum yapmaya odaklanmanıza da yardımcı oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu