Logo’dan girişimcilere özel fırsat

LOGO, girişimcilere destek olmak amacıyla indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında yeni iş kuranlar ve iş kurmak isteyenler, ihtiyaçlarına uygun Logo Klasik ve Logo Gold ürünlerine yüzde 15 indirimli sahip olma avantajından yararlanabilecekler. Logo Klasik ve Logo Gold’u kapsayan yüzde 15 indirim kampanyasından yararlanmak için son tarih 31 Mayıs 2005.

Logo Klasik, teknolojisi ve pratikliği ile firmaların verimliliklerini kolayca analiz edebilmelerine ve bu analizler doğrultusunda zamanında kritik yönetim kararlarını alıp daha verimli ve daha karlı çalışmalarına olanak sağlıyor. Logo Klasik ürün ailesi Temel Set, Ticari Set, Shop Manager (Perakende Çözümü), Hotel Manager (Otelcilik Seti), Mali Müşavir Seti ve bu sistemlerle entegre çalışabilen Sabit Kıymetler, Bodro, Navigator, Linx, Hızlı Üretim modülleri ve kullanıcı artırım paketlerinden oluşuyor.
Gold ürün özellikleri ve teknolojisi ile tüm Türkiye’de satış, dağıtım, turizm, gıda, inşaat, konfeksiyon gibi pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren firma, holding, ihracatçı ve üreticiye ihtiyaç duydukları çözümleri sunmaktadır.
Malzeme yönetimi, satış ve dağıtım, satın alma, finans ve muhasebe bölümlerinden oluşan Gold “Üretim Yönetimi” ve “Maliyet Muhasebesi” bölümleri ile üretim yapan işletmelere çözüm sunmaktadır. Her bölümün diğerleri ile tamamen tümleşik çalıştığı Gold’da şirketlerin iş süreçlerini etkin bir şekilde yürütmeleri sağlanır.
Bilgi sistemlerinin etkin kullanımını sağlayarak işletmelere verimlilik sunan Gold, enflasyon muhasebesi, esnek ödeme planları, vade farkı hesaplamaları, çek senet sistemi, ÖTV, promosyon, fason fatura, yeniden değerleme ve dış ticaret gibi LOGO’nun sektöründeki birikimini yansıtan ürün özellikleri de içermektedir.
Gold ürünü sunduğu standart yüzlerce rapor ile operasyonel işlemlerde ve taktik kararlarda yardımcı olurken; Yönetim karar destek sistemleri Navigator ve OLAP ile de yöneticilere şirketlerinin geleceğine ait kararları zamanında ve doğru olarak almalarına yardımcı olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.