Logo’nun yeni CEO’su Buğra Koyuncu

Yerli yazılımda çeyrek yüzyılın deneyimi ve sektör birikimini günümüze taşıyan LOGO Yazılım’ın yeni CEO’su M. Buğra Koyuncu oldu. LOGO Yazılım’daki kariyerine 1993 yılında Proje Yöneticisi olarak başlayan M. Buğra Koyuncu, daha sonraki yıllarda Ürün Geliştirme Müdürü ve Genel Müdür olarak görev yapmıştı.

Türkiye’nin iş uygulamaları lideri LOGO Yazılım’daki görevleri sırasında şirketin yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki büyüme serüvenini çok yakından takip eden Koyuncu, Ekim 2011 tarihi itibarıyla LOGO Yazılım İcra Kurulu Başkanlığı görevine atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan LOGO Yazılım CEO’su M. Buğra Koyuncu, 26 yıllık geçmişi ve başarılı iş uygulamaları ile yazılım sektörünün lider markası olan LOGO’yu yeni ufuklara taşımaya hazırlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.