Ana sayfa BT Gündem Logo Yazılım kullananların bilgileri cepte

Logo Yazılım kullananların bilgileri cepte

116
0

Yazılım sektöründe her zaman ilklere imza atan LOGO Yazılım, Turkcell ile işbirliğine girerek sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi. Bu özel işbirliği sayesinde Turkcell hattı olan LOGO kullanıcıları, yenilikçi bir çözüm olan LOGO SMS Bilgilendirme Servisi ile, şirketin satış ve finansal bilgilerine, çok hızlı bir şekilde cep telefonlarından ulaşabilecekler.Şirketinizin satış ve finansal bilgileri her gün cep telefonunuza gelecek!
SMS Bilgilendirme Servisi hizmetinden, tüm Turkcell hattı sahibi LOGO ürünü kullanıcıları yararlanabilecek. SMS bedeli dışında da, LOGO’ya herhangi bir ücret ödenmesi gerekmeyecek. Böylece LOGO kullanıcıları, LOGO SMS Bilgilendirme Servisi ile çok kritik bilgilere, çok hızlı bir şekilde cep telefonlarından ulaşabilecekler ve şirketleriyle ilgili bilgi atlamaları mümkün olmayacak!

LOGO Yazılım Genel Müdürü Birol Cabadak, “ Pazara sunduğumuz her LOGO çözümünde olduğu gibi, SMS Bilgilendirme Servisi de, LOGO’nun yenilikçi ürün geliştirme stratejisinden doğdu. Bu servisle LOGO kullanıcılarına bir ilki daha sunuyoruz. Turkcell’le işbirliğimiz sayesinde yenilikçi fikirlerle, mobil teknolojileri birleştirmiş ve kullanıcılarımıza büyük avantajlar sağlamış olduk” dedi.

3 farklı paketle ister satış, ister ödeme ve tahsilat bilgilerinizi takip edebilirsiniz!
LOGO Yazılım, tüm kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği, şimdilik 3 paket sunuyor. Ödeme-Tahsilat Paketi ile firmanın güncel borç ve alacak tutarı, SMS ile hemen cep telefonuna gönderiliyor.
Ciro Paketi, o günkü satışları, ay bazında satışı ve önceki aya göre satış karşılaştırmasını anında cep telefonuna iletiyor.
Siparişlerim Paketi ile de, firmanın günlük alınan sipariş miktarı, faturalanmamış irsaliye tutarı ve ay bazında toplam sipariş miktarı görüntüleniyor.

Sadece 1 dakikada kullanıma başlatabiliyorsunuz!
LOGO kullanıcıları, sadece 1 dakika içerisinde LOGO SMS Bilgilendirme Servisi’ni kullanmaya başlayabiliyorlar. Bunun için, ana menüden almak istenilen bilgileri işaretlemek ve gönderilmesi istenilen numaraları da girerek ‘tamam’ tuşuna basmak yeterli. Cep telefonuna gelen onay mesajı ‘onay’ yazılıp geri gönderiliyor. Böylece seçilen tüm bilgiler, istenilen sürelerde cep telefonuna SMS ile gönderiliyor.