Logomotif’ten 3 yeni ürün

Düşünce ve zeka yeteneklerini artırıcı yazılımlar, dil eğitim yazılımları geliştiren LOGOMOTİF, 7-14 yaş grubu çocuklar için hem eğitici hem de eğlendirici 3 yeni ürünü 22 Ekim’de piyasaya sundu. ‘Vücudumu Keşfediyorum’, ‘Tarihi Keşfediyorum’, ‘Bilimi Keşfediyorum’ ürünleri, içeriğindeki temel ve faydalı bilgilerin yanı sıra, keyifli kahramanları sayesinde çocukların eğlenirken öğrenmesini, öğrenirken eğlenmesini sağlıyor.

Talim Terbiye Onaylı…

LOGOMOTİF’in önceki ürünleri, şimdiye kadar Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 4 bin’in üzerinde okulda çocuklarla buluştu. ‘Vücudumu Keşfediyorum’, ‘Tarihi Keşfediyorum’, ‘Bilimi Keşfediyorum’ ürünleri, 7-14 yaş grubu çocukların fen ve tarih derslerini destekleyici olarak hazırlandı.

Aynı zamanda Talim Terbiye’den de onaylı olan LOGOMOTİF ürünleri, interaktif kullanımı sayesinde çocukları ezbercilikten uzaklaştırıp, yaşayarak öğrenmeye sevkediyor.

LOGOMOTİF Öğrenci Öğretmen ve Velilerle Beraber Keşfediyor!

LOGOMOTİF Satış ve Pazarlama Yöneticisi Zişan Gökçe, “Ürünler, MEB müfredatını destekleyeci olması sayesinde çocukların çalışma sistemine katkıda bulunuyor. Öğrencilerin fen ve tarih derslerini destekliyor ve neşeli kahramanlarıyla çocuklara öğrenme zevki aşılıyor; böylece eğlenerek öğrenirken başarıları da artmış oluyor. 1996 yılından beri öğrenci, öğretmen ve velilerle kurduğumuz sıcak iletişimle, onların ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirdik ve çocuklarla birlikte keşfetmeye, yeni ürünlerimizi piyasaya sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.