Ana sayfa BT Gündem Martta Kodak’in yeni ürünlerine merhaba diyeceğiz

Martta Kodak’in yeni ürünlerine merhaba diyeceğiz

78
0

Kodak, yeni bir EasyShare dijital fotoğraf makinesi kategorisi ve Printer Dock baskı ünitesi geliştirdi. Kodak EasyShare Z serisi, her gün fotoğraf çekenlere çeşitli zoom lensleriyle daha başarılı ve yaratıcı fotoğraflar çekme imkanı veriyor. Z serisi, yeni EasyShare Printer Dock Seri 3 ile birlikte satışa sunuluyor. Yeni seri, Türkiye’de Mart ayında piyasaya çıkacak.Kodak EasyShare Z740 (10X optik zoom, 5 megapiksel) ve Z700 (5X optik zoom, 4 megapiksel) dijital fotoğraf makineleri, esneklik ve uygun fiyat avantajının yanı sıra artırılmış optik zoom menzilleriyle daha kontrollü çekim olanağı sağlıyor. Her iki makineyle de 10×15 cm’lik fotoğraflar 90 saniyede ve bordürsüz basılabiliyor.

EasyShare Z serisinin genişletilmiş zoom yetenekleri, daha geniş bir kitleye, bugüne kadar üst segment dijital makinelere özgü olarak bilinen, övgüye değer portreler çekme ve detayları uzaktan yakalama gibi özellikler sağlıyor. Printer Dock 3 ile birleşince de fotoğrafseverlere, tek tuşa dokunarak yüksek kaliteli ve yakın plan fotoğrafların çekilmesi, basılması ve paylaşılması için gerekli tüm yetenekleri sunmuş oluyor. Bütün ürünler, Imagelink baskı sistemi ve PictBridge teknolojisiyle uyumlu çalışıyor.

Performans, bağlantı, maliyet ve dış görünüm unsurlarının değerlendirildiği J.D. Power and Associates 2004 Dijital Fotoğraf Makinesi Memnuniyet Çalışması’na göre, 200-399 ve 400-599 ABD Doları aralığındaki Kodak EasyShare makineler, müşteri memnuniyetinde en üst sırada bulunuyor. NPD Group araştırması, bu alandaki dijital makinelerin, ABD pazarının % 60’ından fazlasını oluşturduğunu gösteriyor.