Mascom, Kodak BT dağtıcısı oldu

Kodak, dijital fotoğraf ürünlerinin, BT (bilgi teknolojileri) kanalında satış ve dağıtımını sağlamak için MASCOM Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması imzaladı. BT (bilgi teknolojileri) kanalında Kodak dijital fotoğraf ürünlerine yönelik yoğun talebin karşılanması amacıyla, Kodak ve MASCOM Bilgisayar arasında distribütörlük anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre MASCOM, tüm Kodak dijital ürünlerinin, BT kanalına satış ve dağıtımından sorumlu olacak. Böylece son kullanıcılar, Kodak dijital ürünlerini çeşitli BT mağazalarından temin edebilecekler.

MASCOM Bilgisayar’ı, BT sektöründeki deneyimi ve etkinliği nedeniyle tercih eden Kodak, bu anlaşmayla, BT kanalı üzerinden tüketicilerin istedikleri zaman Kodak dijital ürünlerine ulaşmalarını hedefliyor.

Kodak-MASCOM anlaşmasına dahil olan ürünler, dijital fotoğraf makineleri, dock üniteleri, aksesuarlar, inkjet kağıtlar, şarj edilmeyen (lityum CRV3 ve oksi-alkalin) ve şarj edilebilir dijital fotoğraf makinesi pilleri ile pil şarj cihazları olarak sıralanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.