MasterCard KOBİ fırsatını cebe taşıdı

iPhone ve iPad’lerde çalışan MasterKOBİ uygulaması ile MasterCard Ticari Kart sahiplerine özel fırsatlar sektörel olarak izlenebiliyor, ulaşım bilgilerine erişiliyor ve yeni fırsat önerileri sunulabiliyor.  

MasterCard Ticari Kart kullanıcıları için birbirinden cazip fırsatlar sunan MasterKOBİ platformunu cep telefonuna taşıdı. MasterCard’ın KOBİ’lere sunulduğu birbirinden cazip fırsatlar, MasterKOBİ uygulaması ile, iPhone ve iPad’lerden takip edilebiliyor.

MasterKOBİ uygulaması ile, MasterKOBİ fırsatları sektörel olarak taranabiliyor, fırsat sunan iş yerleri harita üzerinden görülebiliyor ve MasterKOBİ kullanıcıları fırsat sunmasını istedikleri işyerlerini bu platform üzerinden önerebiliyorlar.  

MasterKOBİ Kullanan İşyerleri Yüzde 50’ye Varan Tasarruf Sağlıyor

MasterCard MasterKOBİ programı, seyahat, telekomünikasyon, danışmanlık gibi sektörlerde indirim ve ekstra avantajlar içeriyor. İhtiyaçlarını MasterKOBİ paketine dahil olan çeşitli sektörlerin önde gelen firmalarından temin eden MasterKOBİ kullanıcıları, harcamaları karşılığında MasterCard Ticari Kart kullanmayan KOBİ’lere oranla yıl içerisinde yaptıkları harcamalarından yüzde 50’ye varan indirimler sayesinde tasarruf edebiliyor. MasterKOBİ uygulaması Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Her geçen gün yeni işyerleri ile zenginleşen MasterKOBİ paketi içerisinde, ADS Danışmanlık, National Car Rental, Avea, Belgravia Kuru Temizleme, Bimeks, Cafe Tur, Çelebi Hazır Yemek, Çiçek Market, Çiçek Sepeti, Dedeman Hotels & Resorts, Doruk.net, Eğitişim Kariyer Enstitüsü, Eresin Hotels, Etkin Dağıtım, Frutation, The Hideout İstanbul Restoran, Novotel/İbis, İsmail Dağıtım, Kamil Koç, Kurumsalhaberler.com, kurutemizle.com, Magic Gift, Medical park, Mosaic Restaurant, Office 1 Superstore, Pdr Group, Prestoplus, Promat, Secretcv.com, Stylus, Tuna Ofis ve VIP Business bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu