Ana sayfa BT Gündem MBIS 10 yaşında

MBIS 10 yaşında

117
0

SAP’nin Gold Partner’ı MBIS, 8 Nisan 2010 Perşembe günü İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen törenle 10. kuruluş yılını kutladı. MBIS’i 10. yılına taşıyan ve bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmaların sahibi ve destekçisi MBIS müşterileri, iş ortakları bir araya geldi. Düzenlenen etkinlikte teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu da geçmişten bugüne teknolojinin kat ettiği mesafeyi, kutlamaya özel hazırlanan bir film eşliğinde anlattı.MBIS’in 10. yılı nedeniyle düzenlenen etkinliğin açılışında bir konuşma yapan MBIS Genel Müdürü Murat Tekmil; “Bundan tam 10 yıl önce, SAP uygulama danışmanlığı ve bütünleyici yazılım çözümleri hizmetleri vermek üzere 5 SAP danışmanının girişimcilik ruhuyla kurduğu MBIS’i, Türkiye’nin en büyük yazılım uygulama şirketlerinden biri haline getirdiğimiz için çok memnunuz. MBIS artık sadece Türkiye’de değil yurtdışında birçok ülkede yazılım uygulamaları yapan, farklı sektörlerde uzmanlaşmış bir kuruluştur” dedi.

MBIS’in 10. yıl etkinliklerine katılanlar arasında yer alan SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker’de yaptığı konuşmada; MBIS’in çalışan sayısı ve danışman kadrosuyla SAP’nin Türkiye’deki en büyük iş ortaklarından biri olduğunu söyleyerek, “MBIS 10 yıldır yaptığı projelerle, çok farklı sektörlerde başarılı SAP uygulamalarını hayata geçirerek müşterilerimizin güvenini kazanmış ve SAP’nin Türkiye’de büyümesini ve yaygınlaşmasını sağlayan temel oyunculardan biri olmuştur” dedi.

MBIS, bugüne kadar aralarında madencilik, gıda, otomotiv, makine imalat, metal, ilaç, kimya, sağlık, çimento gibi farklı sektörlerden 120 şirkete 160 yazılım uygulaması gerçekleştirdi. MBIS, 2008 yılında SAP’ye Türkiye’de en fazla müşteri kazandıran Kanal İş Ortağı oldu.