MediaMarkt 2011’de son çıkarmasını Kayseri’ye yaptı

Media Markt, 2011 yılının son mağaza açılışını 22 Aralık 2011 Perşembe günü sabah saat 06:00’da Kayseri Forum Alışveriş Merkezi’nde yaptı.

Forum Alışveriş Merkezi’nde yer alan Media Markt Kayseri mağazasının açılışında, özel güvenlik önlemleri alındı, 500 güvenlik personeli görev yaptı. Gece yarısından itibaren binlerce Kayserili, inanılmaz fiyatlar için uzun kuyruklar oluşturdu. Açılışa özel kampanyası ile dünya markalarını çok özel fiyatlarla sunan Media Markt Kayseri mağazasında, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, küçük ev aletleri ve LED TV en çok ilgi gören ürün grupları oldu. Media Markt 2011 yılını 20 mağaza ile kapatarak, hızlı büyümesini sürdürürken, 2012’nin hedefi en az 12 yeni mağaza.

Dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, 20. mağazasını 22 Aralık 2011 Perşembe günü Kayseri Forum AVM’de açtı.

Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, CFO’su Florian Riehl, CPO’su Aziz Süzer, Media Markt Anadolu Bölge Müdürü Muhammet Karaboya, Media Markt Akdeniz Bölge Müdürü Ali Ekmekçiler ve Media Markt Kayseri Mağaza Genel Müdürü Özgür Acar’ın katılımlarıyla gerçekleşen kurdela kesimi ile başlayan açılışta, Kayseri Media Markt’ın ilk müşterileri alkışlarla mağazaya alındı.

Media Markt 2011’i Türkiye’de 20 mağaza ile kapattı

Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, açılışta yaptığı konuşmada, “Bugün ticaret ve sanayi şehri Kayseri’de açtığımız Media Markt ile Kayserililer, uygun fiyatlarla binlerce çeşit teknoloji ürününe kavuşacaklar. Sanayi ve yatırımların artarak devam ettiği şehrimizin teknoloji ihtiyacını Media Markt ile kapatacağız. Ticareti çok iyi bilen Kayseri ile akıllı ticaretin adresi Media Markt doğru teknoloji alışverişinde buluşacak” dedi.

Topatan, Media Markt olarak 2012 yılında da 12 yeni mağaza açmayı hedeflediklerini belirtirken, Türkiye’nin doğusuna yatırımlarını artıracaklarını ve hızlı büyüme stratejisini devam ettireceklerini söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu